Advert
Advert
Advert

Performans Değerlendirme ve İzleme Kurulu, Vali İlhami Aktaş Başkanlığında Toplandı

İçişleri Bakanlığınca yürütülen Performans Değerlendirme ve İzleme Sistemi (PERDİS) değerlendirme toplantısı Vali İlhami AKTAŞ başkanlığında yapıldı.

Performans Değerlendirme ve İzleme Kurulu, Vali İlhami Aktaş Başkanlığında Toplandı
Performans Değerlendirme ve İzleme Kurulu, Vali İlhami Aktaş Başkanlığında Toplandı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 601 kez okundu.
Advert

112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Vali Yardımcısı Hakkı UZUN, İl Emniyet Müdürü Faruk KARADUMAN, İl Jandarma Komutan V. J. Kd. Albay Kamil TÜRKDÖNMEZ, S/G Çanakkale Grup Komutanı SG.Yb. Ercan ORAN, İl Afet ve Acil Durum Müdürü İbrahim TARI ve Valilik birim müdürleri katıldı.

 

Toplantıda; İçişleri Bakanlığı tarafından yürütülmekte olan PERDİS projesi kapsamında İçişleri Bakanlığına bağlı ilimizdeki kuruluşlar tarafından 2021 yılında yapılan ana faaliyetler, çalışma planında yer alan konular, kurumsal kapasite ve vatandaş memnuniyeti konuları hakkında İl Planlama ve Koordinasyon Müdür V. Barış ATLI tarafından sunum yapıldı.

 

2021 yılında eksiklik ve noksanlık tespit edilen alanlarda gerekli çalışmaların yapılmasını isteyen Vali İlhami AKTAŞ, Valilik birimlerinin 2022 yılı hedeflerinin tutturulması, birimlerin görev ve sorumlulukları çerçevesinde yürüttükleri hizmetleri vatandaş memnuniyeti odaklı, etkin, hızlı, kaliteli ve verimlilik esasları doğrultusunda yerine getirilmesi hususunda çalışmaların bu doğrultuda yapılması konusunda talimatlar verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #perdis #toplantı #112acilçağrımerkezi #yerel #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bisiklet Turuna Yoğun İlgi
Bisiklet Turuna Yoğun İlgi
Ulusal Staj Programı Stajyerlerinin Stajı Sona Erdi
Ulusal Staj Programı Stajyerlerinin Stajı Sona Erdi