Advert
Advert
Advert

Çanakkale Vizyon Tasarım Projesi Kapsamında Vali Aktaş’a Ziyaret

Çanakkale Vizyon Tasarım Projesi Kapsamında Vali Aktaş’a Ziyaret
Çanakkale Vizyon Tasarım Projesi Kapsamında Vali Aktaş’a Ziyaret Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 389 kez okundu.
Advert

 

ÇASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Semih BAŞARAN, İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Nazım EKREN, Prof. Dr. Murat KASIMOĞLU, İstanbul Ticaret Üniversitesi Düşünce ve Proje Üretim Akademi (DÜPA) uzmanları; Dr. Mefule FINDIKÇI ERDOĞAN, Kübra Hatice BİLDİK, ÇASİAD Genel Sekreteri M. Berk BALÇIK, ÇASİAD Yönetim Kurulu Üyeleri; Hande TANRIVER, Fahri KARAPINAR ve Özge ARETLİK Vali İlhami AKTAŞ’ı makamında ziyaret etti.

Vali İlhami AKTAŞ, ÇASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Semih BAŞARAN, İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Nazım EKREN, Prof. Dr. Murat KASIMOĞLU ve beraberindeki heyet ile bir süre görüşerek sohbet etti.

Ziyarette ÇASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Semih BAŞARAN ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Nazım EKREN, Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği ile Ticaret Üniversitesi Düşünce ve Proje Üretim Akademi arasında başlatılan, kentin kısa-orta ve uzun vadeli ekonomik-sosyal ve çevre dinamikleri üzerinde konuşlanması planlanan çalışmalarla yerel şirketlerin rekabet güçlerinin geliştirilmesi ve sürdürülmesini hedefleyen “Çanakkale Vizyon Tasarım” projesi hakkında Vali İlhami AKTAŞ’a bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali İlhami AKTAŞ, projenin Çanakkale’mize hayırlı olması temennisinde bulunarak emeği geçenlere teşekkür etti.

Ziyaretin sonunda Vali İlhami AKTAŞ, ziyaretin anısına İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Nazım EKREN’e minyatür şehitler abidesi hediye etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #ziyaret #proje #yerel #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ÇOMÜ Kuşlara Yuva Oluyor
ÇOMÜ Kuşlara Yuva Oluyor
Dardanos'ta Tarım Makineleri Araştırma, Uygulama ve Test Merkezi Kuruluyor
Dardanos'ta Tarım Makineleri Araştırma, Uygulama ve Test Merkezi Kuruluyor