Advert
Advert
Advert

İK MASASI ETKİNLİĞİNDE ÖĞRENCİLER İLE UZMANLAR AYNI MASADA BİR ARAYA GELDİ

İK MASASI ETKİNLİĞİNDE ÖĞRENCİLER İLE UZMANLAR AYNI MASADA BİR ARAYA GELDİ
İK MASASI ETKİNLİĞİNDE ÖĞRENCİLER İLE UZMANLAR AYNI MASADA BİR ARAYA GELDİ Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 743 kez okundu.
Advert

Çanakkale İş Kulübü Topluluğu bu yıl 2.’sini düzenlediği 'İnsan Kaynakları Masası' etkinliği ile İnsan Kaynakları uzmanlarını üniversite öğrencileri ile buluşturdu. Etkinliğe uluslararası ve yerel 9 farklı şirketin insan kaynakları uzmanları ve 150’den fazla öğrenci katıldı.

2019 yılında ilki düzenlenen “İnsan Kaynakları Masası” etkinliğinin, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi bünyesinde bulunan Mehmet Akif Ersoy Gençlik Merkezi’nde bu sene ikincisi düzenlendi.

Etkinliğe Hilton, Migros, Odaş, Gestaş, Dardanel, Çalışkanlar Beton, Meriç Danışmanlık, Uluova ve Çako Danışmanlık olarak 9 firmanın insan kaynakları uzmanları katıldı. Her firma için kontenjanı 15 kişi olarak planlayan İş Kulübü Topluluğu, gelen başvurular ile bazı firmaların kontenjanını 40 kişiye çıkardı. Öğrenciler insan kaynakları uzmanlarına birebir soru sorma fırsatı yakalamakla kalmayıp firmalar hakkında detaylı bilgiye ulaştılar. Firmaların iş başvuru formlarını dolduran öğrenciler olası iş mülakatlarını gerçekleştirerek insan kaynakları uzmanlarıyla öğrenim hayatları devam ederken bağlantı kurma imkanına kavuştular.

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #işkurçanakkale #insankaynaklarımasası #mehmetakifersoygençlikmerkezi #çomü #öğrenci #etkinlik #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500