Advert
Advert
Advert

Tokat 15’li Torunları Derneği’nden Vali Aktaş’a Ziyaret

Tokat 15’li Torunları Derneği Başkanı Saffet GÜMÜŞ, Dernek Üyeleri Fatma KÖSE, Muhammed Kazım COŞGUN ve Ali GÜÇLÜ Vali İlhami AKTAŞ’ı makamında ziyaret etti.

Tokat 15’li Torunları Derneği’nden Vali Aktaş’a Ziyaret
Tokat 15’li Torunları Derneği’nden Vali Aktaş’a Ziyaret Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 370 kez okundu.

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 107. Yıl Dönümü münasebetiyle gerçekleştirilen ziyarette Vali İlhami AKTAŞ, Tokat 15’li Torunları Derneği Başkanı Saffet GÜMÜŞ ve beraberindekilerle bir süre görüşerek sohbet etti.

 

Vali Yardımcısı Hakkı UZUN’un da bulunduğu ziyarette; “4. Geleneksel Torundan Dedeye Vefa Yürüyüşü” kapsamında İstanbul İli Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik GÖKSU’dan aldıkları ve 375 kilometre yol yürüyerek taşıdıkları Türk Bayrağı’nı 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 107. Yıl Dönümünde gerçekleştirilecek programda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a takdim etmek üzere ilimize gelen Dernek Başkanı Saffet GÜMÜŞ ayrıca yürürken taşınan diğer Türk Bayrağını da Vali İlhami AKTAŞ’a takdim etti.

 

Ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali İlhami AKTAŞ, Dernek Başkanı Saffet GÜMÜŞ ve beraberindekilere teşekkür ederek günün anısına Minyatür Şehitler Abidesi hediye etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #tokat15torunlarıderneği #saffetgümüş #ziyaret #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenci Kulüpleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti
Öğrenci Kulüpleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti
ÇOMÜ’de Akıllı Burun Prototipi Geliştirildi
ÇOMÜ’de Akıllı Burun Prototipi Geliştirildi