Advert
Advert
Advert

SİMGELERİN KÖPRÜSÜ, 1915 ÇANAKKALE KÖPRÜSÜ BÜYÜK BİR COŞKUYLA AÇILDI

SİMGELERİN KÖPRÜSÜ, 1915 ÇANAKKALE KÖPRÜSÜ BÜYÜK BİR COŞKUYLA AÇILDI
SİMGELERİN KÖPRÜSÜ, 1915 ÇANAKKALE KÖPRÜSÜ BÜYÜK BİR COŞKUYLA AÇILDI Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 515 kez okundu.
Advert

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, 1915 Çanakkale Köprüsü’nün açılışı vesilesiyle ortak bir teşekkür mesajı yayımladı.:

“Çanakkale’miz için, Türkiye’miz için tarihi bir gündü. 18 Mart Çanakkale Zaferi’mizin 107. yıl dönümünde Asya ve Avrupa'nın dev buluşmasına bir kez daha şahit olduk. Asrın projesi, dünyanın en büyük asma köprüsü 1915 Çanakkale Köprüsü, Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle, birçok değerli misafirimizin ve hemşehrimizin katılımıyla açıldı.

Köprümüzün açılışına katılarak coşkumuza ortak olan tüm misafirlerimize, hemşehrilerimize, Köprü çalışmalarını ve açılışını büyük bir özveriyle takip eden, o tarihi anı ölümsüzleştiren basın mensuplarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Yine Köprünün inşa sürecini hassasiyetle takip eden Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere, Bakanlarımıza, işçimizden mühendisimize her bir çalışana, emeği geçenlere teşekkür ediyor, tekrar şehrimize, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz. Bununla birlikte açılış vesilesiyle Köprü geçişleri 1 hafta boyunca ücretsiz olacaktır.”

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #cumhurbaşkanıreceptayyiperdoğan #akpartigrupbaşkanvekili #bülentturan #18martçanakkalezaferi #1915çanakkaleköprüsü #açılış #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500