Advert
Advert
Advert

Gümüşçay Beldesi Atatürk Ortaokulu Cüneyt Doğruer Fen Bilimleri Laboratuvarı Açılışı Yapıldı

Gümüşçay Beldesi Atatürk Ortaokulunda Hayırsever Serdar DOĞRUER tarafından yaptırılan Cüneyt DOĞRUER Fen Bilimleri Laboratuvarı törenle açıldı.

Gümüşçay Beldesi Atatürk Ortaokulu Cüneyt Doğruer Fen Bilimleri Laboratuvarı Açılışı Yapıldı
Gümüşçay Beldesi Atatürk Ortaokulu Cüneyt Doğruer Fen Bilimleri Laboratuvarı Açılışı Yapıldı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 646 kez okundu.
Advert

 

Vali İlhami AKTAŞ’ın katılımı ile gerçekleştirilen açılış törenine Biga Kaymakamı V. Lapseki Kaymakamı Fatih ÇELİKKAYA, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan PASTIRMACI, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat BÜYÜK, Biga Belediye Başkan Yardımcısı Nazım Hikmet YETKİNER, Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN, Hayırsever Serdar DOĞRUER ve ailesi, Atatürk Ortaokulu Müdürü Özgür AYGÖR, muhtarlar, kurum müdürleri, Stk temsilcileri, öğretmenler ve öğrenciler ile vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan açılış töreninde; Vali İlhami AKTAŞ, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan PASTIRMACI, Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN, Hayırsever Serdar DOĞRUER ve Atatürk Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni Mehmet KILINÇ tarafından birer konuşma gerçekleştirildi.

Yapılan konuşmaların ardından Hayırsever Serdar DOĞRUER tarafından yaptırılan Cüneyt DOĞRUER Fen Bilimleri laboratuvarın açılış kurdelesi Vali İlhami AKTAŞ, Biga Kaymakamı V. Lapseki Kaymakamı Fatih ÇELİKKAYA, Hayırsever Serdar DOĞRUER ve ailesi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan PASTIRMACI ve protokol üyeleri tarafından kesilerek hizmete açıldı.