Advert
Advert
Advert

Trakya Bölgesel Kariyer Fuarı Gerçekleştirildi

T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinatörlüğünde ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ev sahipliğinde organize edilen Trakya Bölgesel Kariyer Fuarı (TrakyaKAF) gerçekleştirildi.

Trakya Bölgesel Kariyer Fuarı Gerçekleştirildi
Trakya Bölgesel Kariyer Fuarı Gerçekleştirildi Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1199 kez okundu.
Advert

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinin paydaş olduğu fuarda ÇOMÜ Teknopark, ÇOMÜ Kariyer Merkezi ve üniversite tanıtımı yapıldı. Firma temsilcileri, akademisyenler ve uzmanları ziyaretçilerle buluşulan Trakya Kariyer Fuarında ÇOMÜ tanıtım stantlarına yoğun bir katılım oldu.

Rektörler Fuarda Buluştu

T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinatörlüğü ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ev sahipliğinde organize edilen Trakya Bölgesel Kariyer Fuarı’nın (TRAKYAKAF) ikinci gün etkinliklerinde, rektörler buluşması paneli gerçekleşti.

Moderatörlüğünü Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin’in yaptığı rektörler buluşmasına ÇOMÜ’yü temsilen Prof. Dr. Okhan Akdur, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir ve Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu konuşmacı olarak katıldı.

NKÜ Rektörlük Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen panelin açılış konuşmasını yapan NKÜ Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin, Trakya Kariyer Fuarı’na ev sahipliği yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, aynı zamanda Trakya Üniversiteler Birliği’nin (TÜB) üyesi olan paydaş üniversitelere, fuara katkıları için teşekkür etti. Trakya Üniversiteler Birliği’nin (TÜB) faaliyetlerinden bahseden Prof. Dr. Mümin Şahin, “birlikten güç doğar” prensibiyle çalıştıklarını ve esas amaç olarak birlik bünyesindeki üniversitelerin daha kaliteli eğitim verebilmesine odaklandıklarını belirtti.