Advert
Advert
Advert

Can Dostlar İçin Çalışmalar Aralıksız Sürüyor

Çanakkale Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde sokakta yaşayan can dostlarımız için gerçekleştirdikleri çalışmaları Mart ayı boyunca da aralıksız olarak sürdürdü.

Can Dostlar İçin Çalışmalar Aralıksız Sürüyor
Can Dostlar İçin Çalışmalar Aralıksız Sürüyor Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 870 kez okundu.
Advert

Veteriner İşleri Müdürlüğünce gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında, Mart ayı boyunca 71 kedi ve 56 köpeğin kısırlaştırma operasyonu tamamlandı. Uzman ekiplerce alınan kedi ve köpekler kısırlaştırma işlemlerinin ardından gerekli sağlık kontrollerinden geçirilirken, 5199 Sayılı Kanun kapsamında gerçekleştirilen tedavilerinin ardından can dostlarımız, alındıkları bölgelere geri bırakıldı.

Can Dostlar Yeni Yuvalarına Kavuşuyor

Yürütülen çalışmalar kapsamında can dostlarımız, belediyemiz ve kentlilerimizin de duyarlılıkları sayesinde yeni yuvalarına kavuşmaya devam ediyor. Sahiplendirme çalışmaları doğrultusunda yine Mart ayında 13 köpek de yeni yuvasına kavuştu.

Kentimizi ve yaşamımızı paylaştığımız can dostlarımız ile ilgili konularda kentlilerimiz, 0286 212 60 08 ve mobil 0552 986 7128 nolu telefonlardan Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerine ulaşabilirler.

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalebelediyesi #veterinerişlerimüdürlüğü #candostalr #kedi #köpek #kısırlaştırma #sağlık #kontrol #tedavi #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ÇOMÜ Kuşlara Yuva Oluyor
ÇOMÜ Kuşlara Yuva Oluyor
Dardanos'ta Tarım Makineleri Araştırma, Uygulama ve Test Merkezi Kuruluyor
Dardanos'ta Tarım Makineleri Araştırma, Uygulama ve Test Merkezi Kuruluyor