Advert
Advert
Advert

Türk Polis Teşkilatı 177. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutluyor

İl Emniyet Müdürü Faruk KARADUMAN, Deniz Polis Eğitim Merkezi Müdürü Adnan YENİCİ ve beraberindeki polis amirleri ile polis memurları, Türk Polis Teşkilatının 177. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Vali İlhami AKTAŞ’ı ziyaret etti.

Türk Polis Teşkilatı 177. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutluyor
Türk Polis Teşkilatı 177. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutluyor Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 396 kez okundu.
Advert

Vali İlhami AKTAŞ, İl Emniyet Müdürü Faruk KARADUMAN, Deniz Polis Eğitim Merkezi Müdürü Adnan YENİCİ ve beraberindeki emniyet mensupları ile bir süre görüşerek sohbet etti.

Çanakkale’nin huzurlu bir şehir olmasında emniyet teşkilatının büyük katkıları olduğunu ifade eden ve Türk Polis Teşkilatının 177. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Vali İlhami AKTAŞ, İl Emniyet Müdürü Faruk KARADUMAN, Deniz Polis Eğitim Merkezi Müdürü Adnan YENİCİ ve İl Emniyet Müdürlüğü personellerine görevlerinde başarılar diledi.

Ziyaret esnasında Vali İlhami AKTAŞ, 04.04.2022 tarihinde hakkında kayıp müracaatında bulunulan şahsın 30 saat sonra araç içerisinde yaralı halde bulunup 112 vasıtasıyla sağlık kuruluşuna sevkinin sağlanmasında gösterilen dikkatli, gayretli ve başarılı çalışmalarından dolayı Komiser Yardımcısı Mümin ÖKSÜZ ile Polis Memurları Kaan YILMAZ ve İbrahim ÇİL’e teşekkür ederek başarı belgesi ile taltif etti.

İl Emniyet Müdürü Faruk KARADUMAN ise verilen destekler dolayısıyla duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Vali İlhami AKTAŞ’a teşekkürlerini iletti.

Vali İlhami AKTAŞ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #çanakkaleilemniyetmüdürü #farukkaraduman #türkpolisteşkilatı #kuruluş #yıldönümü #ziyaret #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ÇOMÜ’lü Akademisyenler En Etkili Bilim İnsanları Listesinde
ÇOMÜ’lü Akademisyenler En Etkili Bilim İnsanları Listesinde
Azerbaycan’ın Karabağ Mutfak Kültürü Konulu Konferans Gerçekleşti
Azerbaycan’ın Karabağ Mutfak Kültürü Konulu Konferans Gerçekleşti