Advert
Advert
Advert

Vali Aktaş, Roman Vatandaşlarla İftar Yemeğinde Buluştu

Vali İlhami AKTAŞ, 8 Nisan Dünya Romanlar Günü münasebetiyle roman vatandaşlarımızı iftar yemeğinde ağırladı.

Vali Aktaş, Roman Vatandaşlarla İftar Yemeğinde Buluştu
Vali Aktaş, Roman Vatandaşlarla İftar Yemeğinde Buluştu Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 216 kez okundu.
Advert

286 Restaurant’ta düzenlenen iftar programına Vali İlhami AKTAŞ’ın yanı sıra, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İSKENDEROĞLU,  İl Genel Meclis Başkanı Nejat ÖNDER,  Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Muhammet MERMER, Çanakkale Roman Dernekleri Federasyonu Başkanı Şahin ŞENOKLAR, Çanakkale Truva Roman Kültürünü Araştırma Geliştirme ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Erhan KALBURCU, Çanakkale Roman Kadınlar Sosyal Etkinlikler ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Kardelen ŞENOKLAR, Çanakkale Genç Romanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Volkan KALBURCU ve roman vatandaşlarımız katıldı.

Çanakkale Valiliği tarafından, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen iftar programında roman vatandaşlarımız ile bir araya gelen Vali İlhami AKTAŞ, masaları tek tek gezerek roman vatandaşlarımız ile selamlaştı ve onların "Dünya Romanlar Günü"nü kutladı.

Daha sonra akşam ezanının okunmasıyla Vali İlhami AKTAŞ roman vatandaşlarımız ile birlikte oruç açtı.

İftar programında Vali İlhami AKTAŞ, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İSKENDEROĞLU ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Muhammet MERMER tarafından birer konuşma gerçekleştirildi.

Vali İlhami AKTAŞ, Dünya Romanlar Günü’nde iftar sofrasında roman vatandaşlarımız ile bir araya gelmekten memnuniyet duyduğunu ifade etti.

İftar programına katılım gösteren roman vatandaşlarımız, gösterdiği yakın ilgiden dolayı Vali İlhami AKTAŞ’a teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #romanlargünü #iftar #yemek #program #haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İŞKUR her yerde
İŞKUR her yerde
İstanbul Girls Orchestra Konseri Gerçekleştirildi
İstanbul Girls Orchestra Konseri Gerçekleştirildi