Advert
Advert
Advert

BORSAYA, ÇATOD YÖNETİMİNDEN ZİYARET

Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler Ve Yatırıcımlar Derneği (ÇATOD), Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulunu 13.04.2022 tarihinde ziyaret etti.

BORSAYA, ÇATOD YÖNETİMİNDEN ZİYARET
BORSAYA, ÇATOD YÖNETİMİNDEN ZİYARET Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 498 kez okundu.
Advert

Ziyarette, ÇATOD Yönetim Kurulu Başkanı Nilgün Gökser,Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serhat Koçaslan, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Surhay Tokoğlu ve Genel Sekreter Yusuf Kayaalp yer aldı.

ÇATOD Heyeti, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen, Başkan Yardımcısı Gökhan Uysal, Genel Sekreter Sevcan Elver ve Fuar-Organizasyon Sorumlusu Gözde Kartal tarafından karşılandı.

Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Nilgün Gökser ve Yönetimine teşekkürlerini sundu.

Kurumsal işbirliklerinin önemine değinen Başkan Üzen, İlin gelişimine ilişkin çalışmalarda birliktelik vurgusunda bulundu.

Başkan Kaya Üzen ayrıca, “Çanakkalemizin artılarını kurumlarımızın gücü ile birleştirerek İl adına büyük projelere imza atabiliriz”dedi.

ÇATOD Yönetim Kurulu Başkanı Nilgün Gökser de misafirperverliğinden dolayı Başkan Üzen’e teşekkür ederek, ÇATOD’un yürüttüğü çalışmalar ve Çanakkale Turizmine ilişkin kısa bir bilgilendirme bulundu.

Kentin turizm potansiyeli ve İlin tanıtım çalışmalarının masaya yatırıldığı ziyarette, gastronomi turizminin önemi, coğrafi işaretli ürünlerin tanıtım çalışmalarında kullanılması, 1915 Çanakkale Köprüsünün tarım ve turizme artıları hususlarına değinildi.

Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette, Çanakkale ve İlin markalarının tanıtımı adına planlanan projeler hakkında bilgiler verilerek fikir alışverişinde bulunuldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çatod #çtb #çanakkaleticaretborsası #yönetim #kurul #ziyaret #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
  Çanakkale Ziraat Odası, Yönetim Kurulu Başkanı Deniz’i Ziyaret Etti
Çanakkale Ziraat Odası, Yönetim Kurulu Başkanı Deniz’i Ziyaret Etti
ÇOMÜ Hastanesinde Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitimi Verildi
ÇOMÜ Hastanesinde Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitimi Verildi