Advert
Advert
Advert

Ziraat Odaları Koordinasyon Toplantısı Vali Aktaş’ın Katılımıyla Gerçekleşti

Çanakkale Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu toplantısı Vali İlhami AKTAŞ’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Ziraat Odaları Koordinasyon Toplantısı Vali Aktaş’ın Katılımıyla Gerçekleşti
Ziraat Odaları Koordinasyon Toplantısı Vali Aktaş’ın Katılımıyla Gerçekleşti Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 235 kez okundu.
Advert

Akol Hotel toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Tarım ve Orman İl Müdürü Erdem KARADAĞ, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Bekir ÇELEN, Türkiye Ziraat Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin DARCAN,  Çanakkale Ziraat Odası Başkanı İsmail KAYA,    Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Ünal ATICI, Lapseki Ziraat Odası Başkanı İsmail SEVİM, Yenice Ziraat Odası Başkanı Fahrettin ÖZCAN, Ezine Ziraat Odası Başkanı Anıl KAHRAMAN, Eceabat Ziraat Odası Başkanı Özay KUZU, Biga Ziraat Odası Başkanı M. Güray ERGÜN, Bayramiç Ziraat Odası Başkanı İsmail PEHLİVAN, Gelibolu Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Atilla ERASLAN ve Çan Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan ŞAHİN katıldı.

Toplantıda; Tarımsal kaynakların etkin kullanılması, ekonomik, sosyal, çevresel ve uluslararası boyutta bir bütün olarak değerlendirilmesi noktasında alınacak tedbirler ve uygulanabilecek yöntemler, önümüzdeki üretim sezonunun sorunsuz geçmesi için yapılan çalışmalar değerlendirildi.

Çanakkale’nin tarımsal çeşitlilik konusunda çok zengin bir il olduğunu belirten Vali İlhami AKTAŞ, Devletimizin, çiftçinin emeğinin boşa gitmemesi için çok ciddi destekler verdiğini, üretimin yanı sıra planlamanın da iyi yapılarak pazarlama altyapısının da güçlendirilmesi  ve tarım alanlarının boş bırakılmadan üretime kazandırılması gerektiğini belirtti.

Ziraat oda başkanları, tarım ve hayvancılık sektörüne verdiği desteklerden ve Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu toplantısına katılımlarından dolayı Vali İlhami AKTAŞ’a teşekkür ettiler.

Toplantı, görüş ve önerilerin ardından son buldu.

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #ziraatodalarıi #toplantı #akolotel #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
YAPI DENETİM SEKTÖR TEMSİLCİLERİ ÇTSO’DA BİR ARAYA GELDİ
YAPI DENETİM SEKTÖR TEMSİLCİLERİ ÇTSO’DA BİR ARAYA GELDİ
Çanakkale Belediyesi Çalışanları Deprem Bölgesinde Hasar Tespit Çalışmalarında
Çanakkale Belediyesi Çalışanları Deprem Bölgesinde Hasar Tespit Çalışmalarında