Advert
Advert
Advert

Belediye Personeli Geleneksel İftar Programında Buluştu

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, her yıl Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlenen iftar programında belediye personeli bir araya geldi.

Belediye Personeli Geleneksel İftar Programında Buluştu
Belediye Personeli Geleneksel İftar Programında Buluştu Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 891 kez okundu.
Advert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Balıkçı 286'da 19 Nisan 2022 Pazartesi günü düzenlenen iftar programına Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, eşi Hale Gökhan, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural, CHP Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erte, İYİ Parti İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Necati Gapran ile belediye personeli ve aileleri katıldı. 

 

Dualar eşliğinde açılan oruçların ardından iftar programında konuşma yapan Başkan Gökhan; “İki yıldır pandemi nedeni ile personelimiz ile iftar programında bir araya gelemiyorduk. Ama şükür ki, bugün bir araya gelebildik. Bu iki yıllık süreç içerisinde aramızdan ayrılan arkadaşlarımız oldu. Onları buradan rahmetle anıyorum. Grek çalışan arkadaşlarımızdan, gerekse ailelerimizden kaybettiklerimiz var. Onlara Allah'tan rahmet, ailelerine de sabır diliyorum. Umarım geride kalanlar huzur ve sağlık içerisinde hayatlarını sürdürürler. Bu ay çok önemli bir ay. En önemli ibadetlerden biri de oruç tutmak. Yaptığımız bu ibadetlerin hepsi, Allah'ın rızası için yapılıyor. Bir ay boyunca tuttuğumuz oruçların sonunda, bayrama ulaşıyoruz. Umarım hep birlikte, sağlık içerisinde bayrama erişiriz” dedi.