Advert
Advert
Advert

Vali Aktaş, Jandarma Erlerle İftarda Bir Araya Geldi

Vali İlhami AKTAŞ, Jandarma Eğitim Merkez Komutanlığı tarafından düzenlenen iftar programında Jandarma Erlerle bir araya geldi.

Vali Aktaş, Jandarma Erlerle İftarda Bir Araya Geldi
Vali Aktaş, Jandarma Erlerle İftarda Bir Araya Geldi Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 303 kez okundu.
Advert

Vatani görevini yapan askerlerle birlikte karavanada iftarını yapan Vali İlhami AKTAŞ, iftarda kendisine eşlik eden er ve erbaşlarla sohbet etti.

Ramazan ayının ülkemiz ve İslam alemi için hayırlara vesile olması temennisinde bulunan Vali İlhami AKTAŞ, askerlere vatani görevlerinde başarılar ve hayırlı tezkereler dileğinde bulundu.

Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat ŞAHİN, İl Emniyet Müdürü Faruk KARADUMAN, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Tahsin SARUHAN, Çanakkale Jandarma Eğitim Merkez Komutanı J. Albay Tolga YAĞAN, Sahil Güvenlik Grup Komutanı SG. Yarbay Ercan ORAN, Çanakkale Merkez Komutanı Deniz Albay Türker ALTINÖZ, Kurum Müdürleri, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Şube Başkanı Gülşen UZ, Anadolu Şehit Aileleri Derneği Şube Başkanı Sebahat KORKMAZ DEMİR, Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Çanakkale Şube Başkanı Muharrem ŞAHİN ve Muharip Gazilerin de katıldığı iftar programı dualarla son buldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #iftar #ramazan #asker #jandarma #program #yemek #sohbet #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bisiklet Turuna Yoğun İlgi
Bisiklet Turuna Yoğun İlgi
Ulusal Staj Programı Stajyerlerinin Stajı Sona Erdi
Ulusal Staj Programı Stajyerlerinin Stajı Sona Erdi