Advert
Advert
Advert

Vali Aktaş, Turizmcilerle İftar Programında Bir Araya Geldi

Vali İlhami AKTAŞ, Turizm Haftası nedeniyle Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

Vali Aktaş, Turizmcilerle İftar Programında Bir Araya Geldi
Vali Aktaş, Turizmcilerle İftar Programında Bir Araya Geldi Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 676 kez okundu.

Akol Hotelde düzenlenen iftar programına; Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür GÖKHAN, İl Emniyet Müdürü Faruk KARADUMAN, İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat YILMAZ, Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Nilgün CURA GÖKSER, turizmciler ve otel sahipleri katıldı.

İftar programında; ilimizin turizm potansiyelinin yükseltilmesi ve daha etkin tanıtılması için emek harcayan Çanakkaleli turizmcilerin “Turizm Haftası”nı kutlayan ve Ramazan ayının ülkemize, İslam dünyasına huzur getirmesini temenni eden Vali İlhami AKTAŞ, “Rabbim Ramazan ayını en güzel şekilde geçirip, Bayrama sağlıkla, huzurla ulaşmayı nasip etsin“ diye konuştu.

Çanakkale’nin sahip olduğu tarihi, doğal ve turistik zenginliklerinin de ele alındığı iftar programında Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Nilgün CURA GÖKSER, Çanakkale turizmine sağladığı katkılardan dolayı Vali İlhami AKTAŞ’a teşekkür ederek, hediye takdim etti.

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #turizm #akolotel #turizmci #iftar #ülgürgökhan #ramazan #turizmhaftası #çatod #nilgüncuragökser #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenci Kulüpleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti
Öğrenci Kulüpleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti
ÇOMÜ’de Akıllı Burun Prototipi Geliştirildi
ÇOMÜ’de Akıllı Burun Prototipi Geliştirildi