Advert
Advert
Advert

İlkokul Öğrencilerinden Vali İlhami Aktaş’a Bayram Ziyareti

İlkokul Öğrencilerinden Vali İlhami Aktaş’a Bayram Ziyareti
İlkokul Öğrencilerinden Vali İlhami Aktaş’a Bayram Ziyareti Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 352 kez okundu.
Advert

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 102. yıl dönümü dolayısıyla Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu 1. sınıf öğrencisi Asel YARIMOĞLU, 3. sınıf öğrencisi Beren Tuğba ŞAHİN ve 4. Sınıf öğrencisi Çağan KALKAN, Vali İlhami AKTAŞ’ı makamında ziyaret ederek çiçek takdim ettiler.

İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ, Şube Müdürü Hasan ERGÜVEN, Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu Müdürü Hakan KARAÖZ ve sınıf öğretmeni Şule ŞAHİN’in de eşlik ettiği ziyarette Vali İlhami AKTAŞ, makam koltuğunu bir süreliğine Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu 1. sınıf öğrencisi Asel YARIMOĞLU’a devretti.

Ziyaretine gelen öğrenciler ile bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami AKTAŞ, derslerine iyi çalışmaları yönünde tavsiyelerde bulunarak başarılar diledi.

Ziyaretin ardından Vali İlhami AKTAŞ, öğrencilerin ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyetini ifade ederek ziyaretine gelen öğrencilerin nezdinde bütün çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Vali İlhami AKTAŞ tarafından öğrencilere hediye verilmesinin ardından Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu 1. sınıf öğrencisi Asel YARIMOĞLU, 3. sınıf öğrencisi Beren Tuğba ŞAHİN ve 4. Sınıf öğrencisi Çağan KALKAN’ın makam ziyareti sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #23nisanulusalegemenlikveçocukbayramı #ziyaret #çocuk #ilkokul #ilhamiaktaş #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bisiklet Turuna Yoğun İlgi
Bisiklet Turuna Yoğun İlgi
Ulusal Staj Programı Stajyerlerinin Stajı Sona Erdi
Ulusal Staj Programı Stajyerlerinin Stajı Sona Erdi