Advert
Advert
Advert

Çanakkale’de “Bayramınız Kemerli Olsun” Denetimi

İçişleri Bakanlığımız tarafından Ramazan Bayramı tatilinde kazaları en aza indirmek amacıyla başlatılan “Bayramınız Kemerli Olsun” kampanyası kapsamında Vali İlhami AKTAŞ, Ezine Polis Uygulama noktasında denetimlere katıldı.

Çanakkale’de “Bayramınız Kemerli Olsun” Denetimi
Çanakkale’de “Bayramınız Kemerli Olsun” Denetimi Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 613 kez okundu.

Trafik kontrol noktasında seyir halindeki sürücüler ve vatandaşlar ile sohbet eden Vali İlhami AKTAŞ, araç sürücülerine ve yolculara emniyet kemeri takılması, aşırı hız yapılmaması ve araç seyir halinde iken sürücülerin cep telefonu ile konuşmamaları konusunda uyarıda bulunarak trafik kurallarıyla ilgili uyarıcı bilgilerin yer aldığı broşürler dağıttı.

 

Araç içerisinde bulunan çocuklara aşırı hız, emniyet kemeri kullanımı, seyir halindeyken cep telefonu kullanımı ve kural ihlallerine karşı ebeveynlerini uyarmalarını isteyen Vali İlhami AKTAŞ, çocuklara kırmızı düdük ve tişört hediye etti.  

 

Vali İlhami AKTAŞ, vatandaşların bayramını tebrik ederek kazasız “Hayırlı yolcuklar” yapmaları temennisinde bulundu.

 

Yapılan bilgilendirmenin ardından Vali İlhami AKTAŞ, Ezine Polis uygulama noktasında görev yapan ekiplere çalışmalarında kolaylıklar diledi.

 

Ezine Polis Uygulama noktasında gerçekleştirilen trafik denetimlerinde İl Emniyet Müdürü Faruk KARADUMAN, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Tahsin SARUHAN, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Yasin PALA ve Emniyet ve Jandarma personelleri bulundu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #ramazanbayramı #trafik #kontrol #emniyetkemeri #araç #ezinepolisuygulamanoktası #denetim #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama