Advert
Advert
Advert

Turan ve İskenderoğlu’ndan 1Mayıs mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla ortak mesaj yayımladı:

Turan ve İskenderoğlu’ndan 1Mayıs mesajı
Turan ve İskenderoğlu’ndan 1Mayıs mesajı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1179 kez okundu.
Advert

“Emek ve alın teri birbiriyle özdeşleşmiş, adeta iş ahlakımızın temeli olmuş kavramlardır. Birçok medeniyette ve kültürde, emek ve alın teri önemli yerlere konumlandırılsa da bizim medeniyetimizde apayrı bir yerdedir.

Peygamber Efendimiz (s.a.v.) ‘İşçinin ücretini alın teri kurumadan önce ödeyiniz.’ buyurarak emeğin önemine dikkati çekmiş ve bu konuda insanlığa örnek bir ilke göstermiştir. İşte bizim için emek ve alın teri kavramlarının anlamı bu yüzden çok daha derindir. Ülkemizin istikrar içinde büyümesi ve kalkınması, daha güçlü bir geleceğe kavuşması yolunda emekleriyle katkı sağlayan işçilerimizi sadece bugün özelinde değil, her zaman hatırlamalı, onların haklarına ve hukuklarına saygıyı fazlasıyla göstermeliyiz.

Bu duygularla emekleriyle ve özverileriyle değer üreten tüm işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyor, esenlikler diliyoruz.”

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #akparti #bülentturan #jülideiskenderoğlu #1mayıs #emek #dayanışma #mesaj #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çocuk Kültür Evi'nde Akran Buluşması Etkinliği
Çocuk Kültür Evi'nde Akran Buluşması Etkinliği
Çocuk, Kukla ve Gençlik Tiyatrosu Çalışmaları Başladı
Çocuk, Kukla ve Gençlik Tiyatrosu Çalışmaları Başladı