Advert
Advert
Advert

Turan ve İskenderoğlu’ndan ‘ Gönüller Birleşince Bayram Olur’

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Ramazan Bayramı münasebetiyle ortak bir mesaj yayımladı.

Turan ve İskenderoğlu’ndan ‘ Gönüller Birleşince Bayram Olur’
Turan ve İskenderoğlu’ndan ‘ Gönüller Birleşince Bayram Olur’ Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1503 kez okundu.

Mesajda: “Birliğin ve beraberliğin daha anlamlı olduğu, sevincin ve mutluluğun paylaşıldığı en özel zamanlardan biri bayramlarımız. Birçok güzel hasleti, değerleri bizlere hatırlatan, bu değerleri yaşamamıza imkan sağlayan Ramazan ayını geride bırakmanın hüznünü yaşarken Bayrama erişmenin mutluluğu içindeyiz. Yaklaşık 3 yıldır pandemi nedeniyle bayramlarımız ve özel günlerimiz biraz buruk geçmişti. Salgın izlerinin silinmeye başlandığı bu Bayramda, tedbiri elden bırakmadan sevdiklerimizle bayramlaşmayı ihmal etmemeli, bizlerden uzakta olan yakınlarımızı en azından telefonla arayıp bayramlarını tebrik etmeliyiz. Bayramın en güzel yanı birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin güçlü bir şekilde perçinleşmesi.

Bu duygularla başta Çanakkaleli hemşehrilerimiz ve aziz milletimiz olmak üzere, tüm İslam Alemi’nin mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor; sevdiklerimizle birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı nice bayramlar geçirmeyi Rabbimizden niyaz ediyoruz. Mübarek Ramazan Bayramı, ülkemize,  mazlum coğrafyalara ve tüm insanlığa hayırlara vesile olsun.” denildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #türkiye #akparti #bülentturan #jülideiskenderoğlu #ramazanbayramı #kutlama #mesaj #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama