Advert
Advert
Advert

İŞİMİZ TEMİZ PROJESİ ÇANAKKALE İLİNDE DE HAYATA GEÇİRİLİYOR

İŞİMİZ TEMİZ PROJESİ ÇANAKKALE İLİNDE DE HAYATA GEÇİRİLİYOR
İŞİMİZ TEMİZ PROJESİ ÇANAKKALE İLİNDE DE HAYATA GEÇİRİLİYOR Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 729 kez okundu.
Advert

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ile OPET Petrolcülük A.Ş. işbirliğinde hizmet sektöründe mikro işletmeleri hijyen standartlarına ulaştırarak kapasitelerini geliştirmelerini sağlamak amacıyla hayata geçirilen “İşimiz Temiz Projesi” komisyon toplantısı Milli Eğitim Şube Müdürü Muhammed Emin Şen, TOBB Çanakkale Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Birce Bilici Şimşek, Ayvacık Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Fehmi Arıkan, Çanakkale Merkez Halk Eğitim Müdürü Ahmet Akyol ile Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Didem Güner, Komite Üyeleri Ayşe Berna Ergin, İnci Bayram, Seçil Yavaşoğlu, Gülçin Semizoğlu ve ÇATOD Başkanı Nilgün Gökser’in katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Proje kapsamında ilk etapta yeme- içme, konaklama ve ulaşım sektörlerine yönelik “Hijyen Eğitimleri” düzenlenecek olup, eğitimlerini tamamlayan kişilerin ‘Hijyen Eğitim Sertifikası’nı almaya hak kazanacakları, işletmesinde “İşimiz Temiz Hijyen Eğitimi” belgesini alarak işletmesinin görünen uygun yerinde sergileyebileceği aktarıldı.

 Hijyen eğitimlerine katılmak isteyen işletmelerin  Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çtso #hijyeneğitimleri #proje #temiz #opet #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çocuk Kültür Evi'nde Akran Buluşması Etkinliği
Çocuk Kültür Evi'nde Akran Buluşması Etkinliği
Çocuk, Kukla ve Gençlik Tiyatrosu Çalışmaları Başladı
Çocuk, Kukla ve Gençlik Tiyatrosu Çalışmaları Başladı