Advert
Advert
Advert

Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlikleri Vali İlhami Aktaş'ın Katılımıyla Başladı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlikleri “Yaşamın Her Anı Öğrenme Zamanı” temasıyla başladı.

Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlikleri Vali İlhami Aktaş'ın Katılımıyla Başladı
Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlikleri Vali İlhami Aktaş'ın Katılımıyla Başladı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 703 kez okundu.

Anadolu Hamidiye Tabyalarında gerçekleştirilen etkinliğe Vali İlhami AKTAŞ ve eşi Songül AKTAŞ, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail KAŞDEMİR, Sahil Güvenlik Çanakkale Grup Komutanı SG. Yb. Ercan ORAN, AK Parti İl Başkanı Naim MAKAS, Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Çanakkale Şube Başkanı Muharrem ŞAHİN, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, öğretmenler, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan programda İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ tarafından açılış konuşması yapıldı.

Yapılan konuşmanın ardından Vali İlhami AKTAŞ ve eşi Songül AKTAŞ ile protokol üyeleri tarafından kursiyerler tarafından hazırlanan el sanatları, giyim, resim, heykel, seramik ve cam ürünlerinden oluşan el emeklerinin sergilendiği serginin açılışı gerçekleştirildi.