Advert
Advert
Advert

VALİ AKTAŞ KALKIM'DA

Vali İlhami AKTAŞ, Yenice ilçesi Kalkım Beldesine giderek bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

VALİ AKTAŞ KALKIM'DA
VALİ AKTAŞ KALKIM'DA Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 615 kez okundu.
Advert

İlk olarak Kalkım Jandarma Karakol Komutanlığını ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali İlhami AKTAŞ, Kalkım Jandarma Karakol Komutanı J. Başçavuş Nazmi BATIGÜN tarafından karşılandı.

Vali İlhami AKTAŞ, Kalkım Jandarma Karakol Komutanı J. Başçavuş Nazmi BATIGÜN’ den Jandarma Karakol Komutanlığının mevcut durumu, asayişin ve huzurun temini noktasında yürütülen faaliyetler ile ilgili bilgi aldı.

Yapılan bilgilendirmenin ardından Vali İlhami AKTAŞ, Kalkım Jandarma Karakol Komutanı J. Başçavuş Nazmi BATIGÜN ve personeline görevlerinde başarılar diledi.

Vali İlhami AKTAŞ, Kalkım Jandarma Karakol Komutanlığını ziyaretinin ardından Kalkım Halk Eğitim merkezi Dikiş Nakış Kursunu ziyaret etti.

Vali İlhami AKTAŞ, Öğretmen ve Kursiyerlerle bir süre görüşerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kursiyerler tarafından yapılan el emeği, göz nuru ürünleri inceleyen Vali İlhami AKTAŞ, öğretmen ve kursiyerlere teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Vali İlhami AKTAŞ, Halk Eğitim Merkezi Dikiş nakış kursu ziyaretinin ardından Kalkım Beldesinde vatandaş ve esnaflarla bir araya geldi.

Vatandaş ve esnaflarla bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami AKTAŞ, vatandaş ve esnafların sorun ve taleplerini dinledi.

Kalkım’ lı vatandaşlarımız ve esnaflarımız Vali İlhami AKTAŞ’ı aralarında görmekten duydukları memnuniyeti dile getirerek ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Vatandaş ve Esnaf ziyaretlerinin sonrasında Vali İlhami AKTAŞ, Kalkım Belediyesi’ni ziyaret etti.