Advert
Advert
Advert

Koruyucu Aile Günü Nedeniyle Farkındalık Yürüyüşü Gerçekleştirildi

Koruyucu Aile Günü Nedeniyle Farkındalık Yürüyüşü Gerçekleştirildi
Koruyucu Aile Günü Nedeniyle Farkındalık Yürüyüşü Gerçekleştirildi Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 380 kez okundu.

30 Haziran “Koruyucu Aile Günü” kapsamında “Her Çocuğun Bir Ailesi Olmalı” sloganıyla Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen, Koruyucu Ailenin önemine dikkat çekmek ve farkındalığın artırılmasını amaçlayan yürüyüş Vali İlhami AKTAŞ’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Koruyucu Ailenin önemine dikkat çekmek ve farkındalığın artırılmasını amaçlayan yürüyüşe; Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Kalite ve Hizmet Planlama Daire Başkanı H.Betül ÖZDÜZEN TEKER, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muhammet MERMER, İl Emniyet Müdürü Faruk KARADUMAN, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Tahsin SARUHAN, Sahil Güvenlik Batı Marmara Grup Komutanı SG. Yb. Ercan ORAN, Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK, Milli Eğitim İl Müdürü Ferhat YILMAZ, Çanakkale Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Çanakkale Şubesi Başkanı Muharrem ŞAHİN, kurum müdürleri, koruyucu aileler, çocuklar ve vatandaşlar katıldı.

 

Golf Çay Bahçesi önünden başlayarak Truva Atı önünde biten Koruyucu Ailenin önemine dikkat çekmek ve farkındalığın artırılmasını amaçlayan yürüyüş Vali İlhami AKTAŞ ve beraberindekilerin toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #koruyucuaile #yürüyüş #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenci Kulüpleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti
Öğrenci Kulüpleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti
ÇOMÜ’de Akıllı Burun Prototipi Geliştirildi
ÇOMÜ’de Akıllı Burun Prototipi Geliştirildi