Advert
Advert
Advert

Gastro Çanakkale Çalışmaları Kapsamında Paydaşlar Eceabat İlçe Ziyareti Gerçekleştirdi

Çanakkale’nin gastronomi turizminin geliştirilmesini amaçlayan paydaşlar, 28.07.2022 Perşembe günü Eceabat İlçesinde ziyaretler gerçekleştirdiler.

Gastro Çanakkale Çalışmaları Kapsamında Paydaşlar Eceabat İlçe Ziyareti Gerçekleştirdi
Gastro Çanakkale Çalışmaları Kapsamında Paydaşlar Eceabat İlçe Ziyareti Gerçekleştirdi Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 884 kez okundu.
Advert

Eceabat Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen programda paydaşlar öncelikle Eceabat Belediye Başkanı Saim Zileli’yi makamında ziyaret ederek ilçenin markalaşma çalışmaları ile ilgili olarak istişarelerde bulundular.

Eceabat Belediye Başkanı Sami Zileli ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, Belediye Meclis Üyesi Timur Koşal, Belediye Meclis Üyesi Beşir Erdinç Tursun, Maydos Restaurant Sahibi Hanifi Aras, Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı S.Kaya Üzen, ÇOMÜ Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Boz, ÇOMÜ Turizm Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yrd. Öğr. Gör. Adnan Şimşek, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Bitkisel Üretim Şube Müdürü Ramazan Eren, Güney Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Abdullah Güç, Çanakkale Ticaret Borsası Genel Sekreteri Sevcan Elver, Çanakkale Gastronomi Derneği Başkanı Kubilay Özben, Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi Gizem Yıllar Adalı, Human 17 Derneği Başkanı Naci Hasan Efendi yer aldı.

Daha sonra paydaşlar ilçenin bağcılık sektöründe önemli markaları olan Suvla, Asmadan Bağcılık ve Şarapçılık, Maydos Restaurant, Hotel Caeli & Caeli Winery firmalarını ziyaret ederek firma yetkililerinden çalışmaları ile ilgili bilgiler aldılar.