Advert
Advert
Advert

Su Tankeri Dağıtım Töreni Düzenlendi

Orman yangınlarıyla mücadele kapsamında tüm ilçelerimizin hizmetine sunulan 70 adet su tankeri dağıtımı ve sertifika takdim töreni Bayramiç İlçesinde gerçekleştirildi.

Su Tankeri Dağıtım Töreni Düzenlendi
Su Tankeri Dağıtım Töreni Düzenlendi Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 612 kez okundu.

Törene; Vali İlhami AKTAŞ, AK PARTİ Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent TURAN, AK PARTİ Çanakkale Milletvekili Jülide İSKENDEROĞLU, Orman Bölge Müdürü Enver DEMİRCİ, İl Genel Meclisi Başkanı Nejat ÖNDER, Bayramiç Kaymakamı Alper TAŞ, AK PARTİ İl Başkanı Naim MAKAS, Belediye Başkanları,  İl Genel Meclis Üyeleri, İl Müdürleri, Orman Bölge Müdürlüğü çalışanları, muhtarlar, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan su tankeri dağıtımı ve sertifika takdim töreninde,  AK PARTİ Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent TURAN, AK PARTİ Çanakkale Milletvekili Jülide İSKENDEROĞLU ve Orman Bölge Müdürü Enver DEMİRCİ tarafından birer konuşma gerçekleştirildi.

Yapılan konuşmaların ardından su tankerlerinin nasıl çalıştığı ve kullanıldığı alanlarla ilgili olarak tatbiki açıklamalarda bulunuldu. Dağıtılan tankerlerin sadece orman yangınlarına müdahalede değil, ev yangınları, ağaçlandırma ve yol sulama gibi alanlarda da kullanılacağı belirtildi.

Su tankeri dağıtımı ve sertifika takdim töreni, Vali İlhami AKTAŞ, AK PARTİ Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent TURAN, AK PARTİ Çanakkale Milletvekili Jülide İSKENDEROĞLU ve protokol üyeleri tarafından su tankerlerini kullanacak olan muhtarlara sertifika dağıtımı ile sona erdi.

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #sutankeri #dağıtım #akparti #milletvekili #bülentturan #jülideiskenderoğlu #ormanbölgemüdürü #enverdemirci #naimmakas #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Evde Hizmet ve Bakım Projesi Devam Ediyor
Evde Hizmet ve Bakım Projesi Devam Ediyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor