Advert
Advert
Advert

Şehit Tuğgeneral Sezgin Erdoğan Dualarla Anıldı

Şehit Tuğgeneral Sezgin Erdoğan Dualarla Anıldı
Şehit Tuğgeneral Sezgin Erdoğan Dualarla Anıldı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 386 kez okundu.
Advert

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye’de yürütülen İdlib harekât bölgesinde 09 Eylül 2020 tarihinde görevi esnasında rahatsızlanarak şehit düşen Tuğgeneral Sezgin Erdoğan, Şehadetinin Sene-i devriyesinde Hastane Bayırı Şehitliğinde düzenlenen anma programında, rahmet, minnet ve şükranla anıldı.

Hastane Bayırı Şehitliğindeki anma programına; Vali İlhami AKTAŞ, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mustafa Turhan ECEVİT, İl Emniyet Müdürü Faruk KARADUMAN, İl Jandarma Komutanı J. Albay Sadi AKMAN, İl Müftüsü Şükrü KABUKÇU, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür V. Gündüz BAĞCI, Çanakkale Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Gülşen UZ, Anadolu Şehit Aileleri Derneği Başkanı Sebahat Korkmaz DEMİR, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Çanakkale Şubesi Başkanı Muharrem ŞAHİN, şehidimizin annesi Esma ERDOĞAN, eşi Emine ERDOĞAN, kızları Eylül ve Elif Naz ERDOĞAN, siyasi parti temsilcileri, şehit aileleri, Gaziler ve vatandaşlar katıldı.

Vali İlhami AKTAŞ, Şehit Tuğgeneral Sezgin ERDOĞAN’ı anma programında şehidimizin annesi Esma ERDOĞAN, eşi Emine ERDOĞAN, kızları Eylül ve Elif Naz ERDOĞAN ile bir süre görüşüp sohbet ederek şükran ve minnet duygularını iletti.

Kur’an-ı Kerim tilaveti, şehitlerimiz için duaların okunmasının ardından Harbiye 1991’liler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Şehit Tuğgeneral Sezgin ERDOĞAN’ın özgeçmişi okunarak şehidimizin kabrine çelenk bırakıldı.

Şehit Tuğgeneral Sezgin ERDOĞAN’ı anma programı yapılan ikramların ardından sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #şehit #tuğgeneral #sezginerdoğan #anma #program #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çocuk Kültür Evi'nde Akran Buluşması Etkinliği
Çocuk Kültür Evi'nde Akran Buluşması Etkinliği
Çocuk, Kukla ve Gençlik Tiyatrosu Çalışmaları Başladı
Çocuk, Kukla ve Gençlik Tiyatrosu Çalışmaları Başladı