Advert
Advert
Advert

Kalite Güvence Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi

Kalite Güvence Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi
Kalite Güvence Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 1549 kez okundu.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) kalite güvencesi çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen çalışmaların değerlendirilmesi ve yeni faaliyetlerin planlanması amacıyla kalite güvence komisyonu toplantısı Rektörlük Senato Salonunda gerçekleştirildi.

ÇOMÜ Rektör Yardımcısı ve Kalite Güvence Komisyonu Başkan Vekili Prof. Dr. Pelin Kanten başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, ÇOMÜ Kalite Güvence Üst Komisyonu Üyeleri, İç Paydaş Danışma Kurulu Üyeleri, Ölçme ve Değerlendirme Danışma Kurulu Üyeleri ve Kalite Güvence Ofisinde görevli personel katıldı.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Pelin Kanten, üniversitemiz akademik birimleri bünyesinde 2021 yılına yönelik gerçekleştirilmekte olan Özdeğerlendirme Raporları ve Kurum İç Değerlendirme Raporlarının incelenmesi ve iyileştirilmesi sürecinin önemine vurgu yaparak, komisyon olarak bu süreçte birimlerimize destek verilmeye devam edileceğini belirtti.

Toplantıda kalite süreçlerinin daha çok içselleştirilmesine katkı sunmak için iç ve dış paydaş toplantıları ile üniversitemiz tüm akademik ve idari personeli ile öğrencilerine yönelik oryantasyon programlarının planlanması kararlaştırıldı.

Toplantı, komisyon üyelerinin görüş ve önerilerinin alınması ile sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çomü #çomürektöryardımcısı #pelinkeanten #kalite #güvence komisyon #toplantı #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama