Advert
Advert
Advert

Vali İlhami Aktaş, Şehit Aileleri ve Gaziler ile Bir Araya Geldi

Vali İlhami Aktaş, Şehit Aileleri ve Gaziler ile Bir Araya Geldi
Vali İlhami Aktaş, Şehit Aileleri ve Gaziler ile Bir Araya Geldi Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 387 kez okundu.
Advert

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesinin bahçesinde verilen kahvaltı programına; Vali İlhami AKTAŞ, AK PARTİ Çanakkale Milletvekili Jülide İSKENDEROĞLU, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mustafa Turhan ECEVİT, İl Emniyet Müdürü Faruk KARADUMAN, Sahil Güvenlik Grup Komutanı SG. Yarbay Ercan ORAN, Ankara İli Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul ÇETİN, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Lokman AYLAR, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi Başkanı Gülşen UZ, protokol üyeleri, Siyasi Parti temsilciler, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, STK temsilcileri, aziz şehitlerimiz aileleri, kahraman gazilerimiz ve aileleri katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ve edilen duaların ardından masaları tek tek gezen Vali İlhami AKTAŞ, programa katılan şehit ailelerimiz ve gazilerimiz ile bir süre görüşerek sohbet etti.

Vali İlhami AKTAŞ, “Şehit ailelerimiz ve Gazilerimiz için ne yapılsa azdır. Bizlere bu ülkeyi kanıyla, canıyla yurt edinen tüm şehitlerimize ve ahirete intikal etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunarım” dedi.

Ankara İli Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul ÇETİN, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Lokman AYLAR ve Ankara İli Pursaklar ilçesinden gelen Gazilerimizi Çanakkale de misafir etmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali İlhami AKTAŞ, Ankara İli Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul ÇETİN ve Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Lokman AYLAR’a ziyaretin anısına minyatür şehitler abidesi hediye etti.

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi Başkanı Gülşen UZ, aziz şehitlerimiz aileleri ve kahraman gazilerimiz, kahvaltı programına katılımlarından ve gösterdiği yakın ilgiden dolayı Vali İlhami AKTAŞ’a teşekkür ettiler.

Kahvaltı programının ardından Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çanakkale Şubesinin ziyaret ederek gazilerle bir araya gelen Vali İlhami AKTAŞ, kahraman gazilerimize minnet ve şükran duygularını iletti.

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #şehit #aile #gazi #program #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bisiklet Turuna Yoğun İlgi
Bisiklet Turuna Yoğun İlgi
Ulusal Staj Programı Stajyerlerinin Stajı Sona Erdi
Ulusal Staj Programı Stajyerlerinin Stajı Sona Erdi