Advert
Advert
Advert

Vali İlhami Aktaş, Gazi ve Şehit Aileleri Vakıf ve Derneklerini Ziyaret Etti

Vali İlhami Aktaş, Gazi ve Şehit Aileleri Vakıf ve Derneklerini Ziyaret Etti
Vali İlhami Aktaş, Gazi ve Şehit Aileleri Vakıf ve Derneklerini Ziyaret Etti Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 629 kez okundu.

 

Vali İlhami AKTAŞ, 19 Eylül Gaziler günü nedeniyle Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çanakkale Şubesi, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Çanakkale Şubesi ve Anadolu Şehit Aileleri Derneği Çanakkale Şubesini ziyaret etti.

Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mustafa Turhan ECEVİT ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muhammet MERMER’ in de bulunduğu ziyaretlerde Vali İlhami AKTAŞ, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi Başkanı Gülşen UZ, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çanakkale Şube Başkanı Ahmet DOĞAN, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Çanakkale Şubesi Başkanı Muharrem ŞAHİN, Anadolu Şehit Aileleri Derneği Çanakkale Şubesi Başkanı Sebahat Korkmaz DEMİR ve üyeleriyle bir süre sohbet ederek, 19 Eylül gaziler günü kutlayıp, minnet ve şükran duygularını iletti.

Gazilerimiz ve Şehit ailelerinin, devletin en değerli emanetleri olduğunu ifade eden Vali İlhami AKTAŞ, “Aziz vatanımızda hür, bağımsız ve huzur içinde yaşıyorsak, bunu kahraman şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz.  Her zaman yanlarındayız. Mukaddes vatanımız uğruna canlarını hiç düşünmeden feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle kahraman gazilerimize de saygıyla ve minnetle anıyorum. Hayatta olan tüm Kahraman Gazilerimize ve Aziz Şehitlerimizin değerli yakınlarına sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum.” dedi.