Advert
Advert
Advert

Vali İlhami Aktaş, ‘Amatör Spor Haftası Yürüyüş ‘ Programına Katıldı

Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı iş birliğinde düzenlenen “Amatör Spor Haftası Yürüyüş” programına katıldı.

Vali İlhami Aktaş, ‘Amatör Spor Haftası Yürüyüş ‘ Programına Katıldı
Vali İlhami Aktaş, ‘Amatör Spor Haftası Yürüyüş ‘ Programına Katıldı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 561 kez okundu.

3-9 Ekim 2022 tarihleri arasında kutlanacak Amatör Spor Haftası Yürüyüş programına Vali İlhami AKTAŞ’ ın yanı sıra Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer KALKAN, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK, İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat YILMAZ, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Bekir ÇELEN, kurum müdürleri, amatör spor kulüplerin temsilcileri, antrenörler, sporcular ve vatandaşlar katıldı.

 

Golf çay bahçesi önünden başlayarak Troya atı önünde son bulan Amatör Spor Haftası Yürüyüşüne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü kano ekipleri denizden eşlik etti.

 

Programda açıklamada bulunan Vali İlhami AKTAŞ,” Çanakkale’de gençlerimizi ve sporcularımızı, spor tesisleri ve antrenörler bir araya getirmeye çalışıyoruz. Devletimizin imkânları ile gençlerimiz sporda elde edecekleri başarılarla ilimizi gururlandıracaklar. Bu hafta dolayısıyla tüm amatör sporla uğraşan sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını temenni ediyorum." şeklinde konuştu.

 

Yürüyüşün ardından Çağlar Kaynak Basketbol Sahasında devam eden Amatör Spor Haftası açılış programı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü karate, jimnastik ve halk oyunları ekiplerinin gösterileriyle tamamlandı.

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #amatör #sporhaftası #yürüyüş #haber #program
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Evde Hizmet ve Bakım Projesi Devam Ediyor
Evde Hizmet ve Bakım Projesi Devam Ediyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor