Advert
Advert
Advert

İl Belediye Başkanları Çanakkale Buluşması Sona Erdi

İl Belediye Başkanları Çanakkale Buluşması Sona Erdi
İl Belediye Başkanları Çanakkale Buluşması Sona Erdi Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 876 kez okundu.
Advert

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ın ev sahipliğinde 29 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında düzenlenen İl Belediye Başkanları Buluşması, yapılan önemli bilgi paylaşımları ile sona erdi. 

İl Belediyeleri arasındaki dayanışma ve iş birliklerini arttırmak amacı ile düzenlenen çalışmalar kapsamında başkanlar, belediyelerin çalışmalarının masaya yatırıldığı ve fikir alışverişlerinin yapıldığı başkanlar toplantısı yaparak, çalışmalarına yön verdi. Şehitler Abidesi'nde düzenlenen törenle başlayan program, kentin tarihi, kültürel ve sosyal yaşam alanları ile Çanakkale Belediyesinin proje ve yatırımlarının gezilmesi ile devam etti. 

1 Ekim 2022 Cumartesi günü gerçekleştirilen Barış Kordonu, Karina Deniz Kültürü Merkezi ziyaretleri ile güne başlayan Belediye Başkanları, eşleri ile birlikte Troya Antik Kenti ve Troya Müzesi gezisinin yanı sıra Tevfikiye Arkeo Köyü de ziyaret etti. Güzelyalı Halk Plajı'ndaki çay molasının ardından çevre yatırımlarının anlatıldığı sinevizyon gösterimi ile devam eden program, Güzelyalı Atık Su Arıtma Tesisi'nde yapılan teknik inceleme gezisi ile devam etti.