Advert
Advert
Advert

CHP ÇANAKKALE TEMSİLCİLERİNDEN ÇTSO YÖNETİM KURULUNA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

CHP ÇANAKKALE TEMSİLCİLERİNDEN ÇTSO YÖNETİM KURULUNA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
CHP ÇANAKKALE TEMSİLCİLERİNDEN ÇTSO YÖNETİM KURULUNA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 398 kez okundu.
Advert

Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural, Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erte ve Parti Yönetiminden oluşan heyet ÇTSO Yönetim Kurulu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleşen ziyarette, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ersin Kahraman ve Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu Sayman Üye Turgay Kılıç, Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Çelik,  Akın Yalman, Berkin Karaca, Deniz Tennioğlu ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

“SEÇİM SÜRECİMİZİ TAMAMLADIK, ARTIK ÇALIŞMA ZAMANI”

Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Odamızın organ seçim süreci, üyelerimizin büyük ilgisiyle beraber tam bir demokrasi şöleni halinde gerçekleşti. Yönetim Kurulu üyelerimle beraber yeni dönemde önceki dönemimizden gelen bilgi birikimimizi ve tecrübemizi kullanarak, üyelerimizin ticari faaliyetlerini geliştirmek üzere çok daha güzel işlere imza atmayı hedefliyoruz. Bu hedefimizi hayata geçirmek için bayrağımız altında birleşen tüm siyasi partilerle eşit mesafedeyiz ve iş birliğine hazırız. Üyelerimizin sorunlarını ve taleplerini, bugüne kadar siyasilerimize ilk ağızdan ve yazılı olarak nasıl ilettiysek bugünden sonra da aynı şekilde iletmeye devam edeceğiz. Bizim heyecanımız ve tüm kavgamız Çanakkale’mizin daha iyi olması ve ekonomisin gelişmesi için. Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale Milletvekilimiz Sayın Muharrem Erkek’e Çanakkale Belediye Başkanımız Sayın Ülgür Gökhan’a, Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale İl Başkanı Sayın Metin Ümit Ural ve ekibine Yönetim Kurulum adına gerçekleştirdikleri hayırlı olsun ziyareti için teşekkür ediyorum.”