Advert
Advert
Advert

Küçükkuyu Tariş Zeytinyağı Fabrikasında Zeytinyağı Sıkma Sezonunun Açılışı Gerçekleştirildi

Ayvacık İlçesi Küçükkuyu Tariş zeytinyağı fabrikasının zeytinyağı sıkma sezonu açılışı ve Kırsal Kalkınma Desteklemeleri kapsamında alınan makine ekipmanların açılış ve tanıtım programı gerçekleştirildi.

Küçükkuyu Tariş Zeytinyağı Fabrikasında Zeytinyağı Sıkma Sezonunun Açılışı Gerçekleştirildi
Küçükkuyu Tariş Zeytinyağı Fabrikasında Zeytinyağı Sıkma Sezonunun Açılışı Gerçekleştirildi Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 969 kez okundu.

Programa; Vali İlhami AKTAŞ, AK PARTİ Çanakkale Milletvekili Jülide İSKENDEROĞLU, İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem KARADAĞ, Ayvacık Kaymakamı İlker EKER, İl Genel Meclis Üyeleri, AK Parti İl Başkanı Naim MAKAS, AK PARTİ Ayvacık ilçe Başkanı Fatih KOCABIYIK, AK PARTİ Küçükkuyu Belde Başkanı Fahrettin YIĞIN, Tariş Yönetim Kurulu Başkanı Halil Zahit MERT, Tariş Küçükkuyu Fabrika Müdürü Ümit KARAGÖZ, siyasi parti temsilcileri, çiftçiler ve davetliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem KARADAĞ ve Tariş Yönetim Kurulu Başkanı Halil Zahit MERT tarafından birer konuşma gerçekleştirildi.

Yapılan konuşmaların ardından S.S.80 No’lu Küçükkuyu TARİŞ fabrikasını gezen Vali İlhami AKTAŞ, AK PARTİ Çanakkale Milletvekili Jülide İSKENDEROĞLU ve beraberindeki heyet, zeytinlerin hazneye konulmasından makine sistemlerinden geçip yağ olması arasında yapılan işlemlerle ilgili ve zeytinyağı üretim tesisi modernizasyon projesi kapsamında Tarım ve Orman Bakanlığı kırsal kalkınma yatırımları destekleri ile alınan ekipmanlar hakkında firma yetkililerinden bilgi aldılar.

Emeği geçen herkese teşekkür eden Vali İlhami AKTAŞ, hayırlı olması temennisinde bulunarak, bol ve bereketli kazançlar diledi. 

Program, yapılan ikramların ardından son buldu.

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #çanakkalemilletvekili #akparti #ilhamiaktaş #jülideiskenderoğlu #ayvacık #küçükkuyu #tariş #zeytinyağ #sıkma #sezon #program #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenci Kulüpleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti
Öğrenci Kulüpleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti
ÇOMÜ’de Akıllı Burun Prototipi Geliştirildi
ÇOMÜ’de Akıllı Burun Prototipi Geliştirildi