Advert
Advert
Advert

Vali İlhami Aktaş’ın 10 Kasım ATATÜRK'ü Anma Günü Mesajı

Vali İlhami Aktaş’ın 10 Kasım ATATÜRK'ü Anma Günü Mesajı
Vali İlhami Aktaş’ın 10 Kasım ATATÜRK'ü Anma Günü Mesajı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 335 kez okundu.

Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu, Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı, bağımsızlığımızın mimarı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü 84. ölüm yıldönümünde saygı, minnet ve rahmetle yâd ediyoruz.

10 Kasım, Türk Milleti için ATATÜRK'ü anma günü olduğu kadar, aynı zamanda O'nun ideallerini gerçekleştirme konusundaki kararlılığı gösterme günüdür.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ilkeleriyle aydınlattığı yolda kararlılıkla yürüyen Türk Milleti, yüksek bir ruh ve şuurla sahip çıktığı Cumhuriyeti, daha iyi bir geleceğe taşıma azim ve kararlılığında olacaktır.

Ülkemizi daha güçlü, daha müreffeh, daha etkin, uluslararası sorunlarda sözü dinlenir bir ülke haline getirme yolunda atılan her adımın, ATATÜRK'ün aziz hatırasına en anlamlı saygı olduğuna inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere, kahraman silah arkadaşlarını, canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor,  hayatta olan gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyorum.

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #10kasım #gazimustafakemalatatürk #anma #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama