Advert
Advert
Advert

ÇOMÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Açıldı

ÇOMÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite (Tüp Bebek) Merkezi açılışı gerçekleştirildi.

ÇOMÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Açıldı
ÇOMÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Açıldı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 508 kez okundu.

Açılış Programına; Vali İlhami AKTAŞ, AK PARTİ Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent TURAN, AK PARTİ Çanakkale Milletvekili Jülide İSKENDEROĞLU, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat MURAT, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail KAŞDEMİR, İl Genel Meclis Başkanı Nejat ÖNDER, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK, Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı İrfan MUTLUAY, İl Müdürleri, Belediye Başkanları, ÇOMÜ Rektör Yardımcıları, ÇOMÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Hasan Ali KİRAZ, siyasi parti temsilcileri, akademisyenler, sağlık çalışanları, kurum temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 

450 metrekarelik kapalı alanda en son teknolojik cihazlar ile donatılmış, genel ve özel uygulama bölümleri olmak üzere 4 ayrı bölümden oluşan Çanakkale'nin ve körfez bölgesinin ilk Tüp Bebek Merkezi olma özelliğine sahip Tüp Bebek Merkezinin açılışı programında AK PARTİ Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent TURAN, AK PARTİ Çanakkale Milletvekili Jülide İSKENDEROĞLU ve ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat MURAT tarafından birer konuşma gerçekleştirildi.

 

Yapılan konuşmaların ardından ÇOMÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite (Tüp Bebek) Merkezi, Vali İlhami AKTAŞ, AK PARTİ Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent TURAN, AK PARTİ Çanakkale Milletvekili Jülide İSKENDEROĞLU, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat MURAT ve beraberindeki heyet tarafından kurdele kesimi gerçekleştirilerek, vatandaşlarımızın hizmetine açıldı.

 

Açılış sonrasında Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite (Tüp Bebek) Merkezini gezerek incelemelerde bulunan Vali İlhami AKTAŞ, AK PARTİ Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent TURAN, AK PARTİ Çanakkale Milletvekili Jülide İSKENDEROĞLU, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat MURAT ve beraberindeki heyet Tüp Bebek Merkezi hakkında yetkililerden bilgi aldı.

 

Vali İlhami AKTAŞ, ÇOMÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Merkezinin Çanakkale kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, Çanakkale’mize hayırlı olsun dedi.

 

 

 

 

 

#çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #akparti #bülentturan #jülideiskenderoğlu #çomürektörü #sedatmurat #tüpbebekmerkezi #açılış #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama