Advert
Advert
Advert

Başkan Gökhan'ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Başkan Gökhan'ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
Başkan Gökhan'ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 930 kez okundu.

Tarih boyunca toplumların ilerlemelerinin, kalkınmalarının en önemli kilit taşlarından biri eğitim olmuştur. Toplum yaşamının her alanını kapsayan eğitim, çocuk yaşlardan itibaren başlayarak hayat boyu devam eden bir süreçtir.

Bu kapsamda toplumların ilerlemesi ve gelişmesi adına bireyleri bilgiyle buluşturan, her alanda kazanım ve donanım sağlayan, eğitim adına özveriyle hizmet veren kişilerse çok kıymetli öğretmenlerimizdir. “İnsan yetiştirmek” diyebileceğimiz önemi çok büyük bu görevi üstlenen, çağdaş ve refah bir toplumun temel basamaklarından biri olan eğitim sürecine katkı sağlayan tüm öğretmenlerimiz ise baş tacımızdır.

Dolayısıyla her yıl büyük bir minnetle kutladığımız 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde öncelikle her daim devrim ve fikirlerinin izinde olduğumuz Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü sevgi, saygı ve minnetle anıyor; bu kıymetli mesleğe gönül ve emek veren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü kutlayarak hepsine selamlarımı iletiyorum.

 

Saygılarımla

Ülgür Gökhan

Çanakkale Belediye Başkanı

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalebelediyebaşkanı #ülgürgökhan #24kasım #öğretmenlergünü #başöğretmen #mustafakemalatatürk #mesaj #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama