Advert
Advert
Advert

Çanakkale Kültürel ve Turistik Güzellikleriyle, TTI İzmir 16. Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresinde Tanıtıldı

Çanakkale Kültürel ve Turistik Güzellikleriyle, TTI İzmir 16. Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresinde Tanıtıldı
Çanakkale Kültürel ve Turistik Güzellikleriyle, TTI İzmir 16. Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresinde Tanıtıldı Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 544 kez okundu.

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Ticaret Bakanlığı himayelerinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ ve TÜRSAB Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen TTI İzmir 16. Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi kapılarını ziyaretçilere açtı.

TTI İzmir 16. Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresinde Çanakkale Standını ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ, yetkililerden stant hakkında bilgi aldı.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür GÖKHAN, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Celil SEZGİN, İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat YILMAZ, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah DENİZ, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet ÇELİK ve Akın YALMAN, Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Nilgün GÖKSER, Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri Odası Başkanı Ümit Cihan MÜŞTERİOĞLU, TÜRSAB Çanakkale-Balıkesir Bölge Temsil Kurulu Başkanı Fatih ERGÜN, İl Genel Meclis Üyesi Nizamettin AKÇA, Ayvacık İlçesi Gülpınar Köyü Muhtarı Erhan CANTÜRK, Naldöken Köyü Muhtarı Turgay BULAYIR ve Koyunevi Köyü Muhtarı Şenol ÖNAL, kurum yetkilileri, turizmciler ve otel sahiplerinin eşlik ettiği stant ziyaretlerinde Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkale’nin tarihi, doğal, kültürel ve turistik değerlerinin ziyaretçilere en iyi şekilde tanıtılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

TTI İzmir 16. Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresinde Çanakkale standını ziyaret eden çok sayıda vatandaşların yanı sıra Nevşehir Vali Yardımcısı Kübra KARAALİOĞLU, Kapadokya Alan Başkan Yardımcısı Yunus BAŞAR, TÜRSAB Başkanı Firuz BAĞLIKAYA, Sulusaray Belediye Başkanı Bayram YILMAZ da Çanakkale standını ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldılar.

Çanakkale Valiliği himayelerinde İl Özel İdaresi, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve ÇATTAB’ ın koordinasyonunda kurulan TTI İzmir 16. Uluslararası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi Çanakkale standında; İl Özel İdaresi,  Çanakkale Belediyesi,  İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, Çanakkale Ticaret Borsası,  Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Çanakkale Temsilciliği, Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği, Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri Odası tarafından kurulan desklerde Çanakkale’nin tarihi, doğal, kültürel ve turistik değerleri ziyaretçilere en iyi şekilde tanıtılarak ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. 

Çanakkale’nin tanıtımın en etkili şekilde yapıldığı TTI İzmir ‘’16. Uluslararası Turizm Ticaret Fuar Ve Kongresi’ 8-10 Aralık tarihleri arasında ziyaretçilere açık olacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiakataş #çanakkalebelediyebaşkanı #ülgürgökhan #izmirbüyükşehirbelediyesi #kültürel #turistik #turizm #ticaret #fuar #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ÇOMÜ’de Akıllı Burun Prototipi Geliştirildi
ÇOMÜ’de Akıllı Burun Prototipi Geliştirildi
Çanakkale Yeşil Sanayi Ekosistemi Projesi İmza Töreni Gerçekleştirildi
Çanakkale Yeşil Sanayi Ekosistemi Projesi İmza Töreni Gerçekleştirildi