Advert
Advert
Advert

ÇASİAD Yönetim Kurulu, Ticaret Borsası’na Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

ÇASİAD Yönetim Kurulu, Ticaret Borsası’na Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu
ÇASİAD Yönetim Kurulu, Ticaret Borsası’na Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 709 kez okundu.

Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği Başkanı Semih Başaran ve Yönetimi, ÇTB Başkanı Abdullah Deniz  ve Yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.

ÇASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Semih Başaran, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Işık, Yönetim Kurulu Üyeleri Özge Aretlik, Mustafa Ertuğrul, Hande Tanrıver, Sayman Üye A.Burak Kunt ve ÇASİAD Sekreteri Şerife Taş’tan oluşan ÇASİAD heyetini, Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Aslı Akgül, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Pehlivan ve Genel Sekreter Sevcan Elver ağırladı.

Ziyarette konuşan ÇASİAD Başkanı Semih Başaran,  İlin oda-borsa ve siadları olarak ciddi bir lobi gücü oluşturduklarını dile getirerek “Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz ve Yönetimini tebrik ediyor, başarılı bir dönem geçirmelerini diliyoruz. Hepimizin bu görevlere talip olmasındaki ortak amaç İlimize, üyelerimize hizmettir. Her zaman belirttiğimiz gibi Çanakkale’mizin menfaatleri doğrultusunda her türlü çalışmaya destek vermeye hazırız dedi.

Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz ise;“ Başkan Başaran ve yönetiminin yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ÇASİAD ile ortak çalışma ve projelerde yer almaktan, birlikte çalışıp İlimize hizmet etmekten memnuniyet duyacağız. Bu toprağın insanları olarak İlimiz için çalışmak en önemli görevimizdir.” ifadelerini kullandı.

Sıcak bir sohbetin yaşandığı ziyarette, Çanakkale ve ülke ekonomisine ilişkin karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

 

 

 

 

 

#çanakkale #çtbbaşkanı #abdullahdeniz #semihbaşaran #çasiadbaşkanı #ziyaret #haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Öğrenciler için Trafik Kuralları Eğlenceli Hale Getiriliyor
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama
Dünya Dans Günü'nde Renkli Kutlama