Advert
Advert
Advert

Turan'dan Bir Müjde Daha

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Gelibolu Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 ASHİ açılış törenine katıldı.

Turan'dan Bir Müjde Daha
Turan'dan Bir Müjde Daha Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 546 kez okundu.
Advert

“Gelibolu, tarihin yeniden yazıldığı, aziz şehitlerimizin hatıralarına ev sahipliği yapan bir şehir." diyen Turan, Gelibolu’ya çok güzel bir müjdemiz var. Geçen hafta 10 pratisyen hekimin ataması yapıldı. Bu hekimlerimiz 10 gün içerisinde Gelibolu’muzda hizmet vermeye başlayacak.” dedi.

Turan sözlerini şöyle sürdürdü; “Gelibolu’muz çok kıymetli sağlık hizmetleri imkanına sahip olmasıyla beraber iki ayrı hastane olmasından kaynaklı bazı sorunlarımız var. Doktorlarımızın, hemşirelerimizin ve tüm ilgililerimizin hizmet vermesinde iki hastanenin olması Gelibolu’muzu ayrıca yoruyor. Değerli arkadaşlar hiç kendinizi yormayın biz işimizi biliyoruz. Gelibolu’ya hastane lazımsa zamanı geldiğinde yaparız. Hiç sorun değil, nasıl ki geçen hafta kimsenin haberi yokken 10 hekim arkadaşımızın göreve atanması kararı alınmışsa, nasıl ki bugün 112’nin ve aynı şekilde toplum sağlığı merkezimizin açılışını yapıyorsak, nasıl ki ihtiyacı olan tüm ilçelerimize eğitim, sağlık, ulaşım gibi tüm alanlarda çalışmalarımız devam ediyorsa; Bakanlığımızla ve İl Sağlık Müdürlüğümüzle bu konuda diyalog halindeyiz. Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu ile birlikte memleketimize hizmetleri ve yatırımları getirmek için yoğun mesai harcıyoruz. Doğal gazda, iskelede, okullarda, havuzda ve birçok konuda talep edilmesinden hemen sonra bu adımları atmışsak Gelibolu’ya hizmet ve yatırım için adım atmaktan çekinmeyiz.” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #akpartiçanakkalemilletvekili #bülentturan #jülideiskenderoğlu #gelibolu #açılış #112ashi #gelibolutoplumsağlığımerkezi #hekim #hizmet #yatırım #gündem #haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İŞKUR her yerde
İŞKUR her yerde
İstanbul Girls Orchestra Konseri Gerçekleştirildi
İstanbul Girls Orchestra Konseri Gerçekleştirildi