Advert
Advert
Advert

Bakan Pakdemirli Çanakkale'ye geliyor

Bakan Pakdemirli Çanakkale'ye geliyor
Bakan Pakdemirli Çanakkale'ye geliyor Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 561 kez okundu.
Advert

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin 15. Biga Fuarı’na ve bir dizi programlara katılmak üzere 1 Ekim 2021 Cuma günü Çanakkale’ye geleceğini kamuoyuna duyurdu.

Turan, “Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli, Biga Fuarı’na katılmak üzere şehrimize geliyor. Biga Fuarı, Güney Marmara’nın gerek ekonomik, gerekse sosyal ve kültürel yönlerden tanıtımı ve imajı açısından oldukça önemli. Çanakkale’mizin tarım, sanayi ve hayvancılıkta adeta belkemiği olan Biga’mızda 15.’si düzenlenen Fuar, birçok markanın ve firmanın buluşması, ekonomiye, bölgeye ve sektörlere sunduğu açısından son derece özel bir etkinlik. Fuarın firmalarımız, Biga’mız, Çanakkale’miz ve ülkemiz için hayırlı olmasını ve bereketli geçmesini diliyor; emeği geçenlere hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Bakan Pakdemirli’nin Biga Tarım Fuarı açılışına, Biga Belediye Başkanlığı ziyaretine, sektör toplantısına, teşkilat toplantısına ve Çeltik Hasadı programına katılması planlanıyor.

Bu yıl 1-3 Ekim tarihlerinde Biga Belediyesi’ne ait 22 bin metrekarelik modern kapalı fuar alanında ulusal ve uluslararası ölçekte firma, kurum ve kuruluşun katılımı ve yine 100 binin üzerinde ziyaretçinin katılımı bekleniyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #akpartiçanakkalemilletvekili #bülentturan #tarımveormanbakanı #bekirpakdemirli #bigafuarı #açılış #haber #gündem #biga
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ÇOMÜ’lü Akademisyenden Müsilajla Mücadeleye Katkı
ÇOMÜ’lü Akademisyenden Müsilajla Mücadeleye Katkı
ÖĞRENCİLERE YÖNELİK KARİYER PLANLAMA SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR
ÖĞRENCİLERE YÖNELİK KARİYER PLANLAMA SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR