Advert
Advert
Advert

Vali Aktaş’a ‘Dünya Ormancılık Günü ve Ormancılık Haftası’ Ziyareti

Vali Aktaş’a ‘Dünya Ormancılık Günü ve Ormancılık Haftası’ Ziyareti
Vali Aktaş’a ‘Dünya Ormancılık Günü ve Ormancılık Haftası’ Ziyareti Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 184 kez okundu.
Advert

 “21 Mart Dünya Ormancılık Günü” ve 21-26 Mart tarihleri arasında kutlanan “Ormancılık Haftası” münasebetiyle Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Hayati ÖZGÜR, Orman Bölge Müdürü Enver DEMİRCİ, İzin İrtifak Daire Başkanı Ahmet KÖLE, Çanakkale Orman Bölge Müdür Yardımcıları Yusuf KARARTI, Oğuz DÖNER, Fazıl CABAROĞLU, İşletme Müdürü Barış SERGİN ve Basın İletişim Şube Müdürü Aslı BAĞRAN,  Vali İlhami AKTAŞ’ı makamında ziyaret etti.

Vali İlhami AKTAŞ, Orman Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Hayati ÖZGÜR, Orman Bölge Müdürü Enver DEMİRCİ ve beraberindeki heyet ile bir süre görüşerek sohbet etti.

Dünya Ormancılık Günü ve Ormancılık Haftası dolayısıyla gerçekleştirilen ziyarette Vali İlhami AKTAŞ, il genelinde hafta boyunca yapılacak etkinlikler ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ormanların doğal zenginliklerimiz olduğunu belirten Vali İlhami AKTAŞ, gelecek kuşaklara yaşanılabilir bir çevre bırakma sorumluluğu kapsamında orman alanlarının korunmasının ve genişletilmesinin çok önemli olduğunu söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür eden Vali İlhami AKTAŞ, Ormanlarımızı koruyup gözetirken şehit olan görevlilerimize Allah’ tan rahmet dileyerek, Orman Teşkilatı personelimizin ve vatandaşlarımızın, Orman Haftasını kutladı.

Vali İlhami AKTAŞ, Orman Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Hayati ÖZGÜR’ e ziyaretin anısına minyatür Şehitler Abidesi hediye etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çanakkalevalisi #ilhamiaktaş #dünyaomancılıkgünü #ormancılıkhaftası #ziyaret #haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ÇOMÜ’lü Akademisyenden Müsilajla Mücadeleye Katkı
ÇOMÜ’lü Akademisyenden Müsilajla Mücadeleye Katkı
ÖĞRENCİLERE YÖNELİK KARİYER PLANLAMA SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR
ÖĞRENCİLERE YÖNELİK KARİYER PLANLAMA SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR