Advert
Advert
Advert

SAHİBİNDEN KİRALIK KALEMLER (AZ KULLANILMAMIŞ)

SAHİBİNDEN KİRALIK KALEMLER (AZ KULLANILMAMIŞ)
SAHİBİNDEN KİRALIK KALEMLER (AZ KULLANILMAMIŞ)
Bu içerik 3337 kez okundu.
Advert


  Bu yazım aslında yazılarıma çemkirenlerin ele başına bir cevap niteliğinde bir yazı olacak. 

Aslında birkaç adet var bunlardan ama midyeciden başlayayım istedim. Kaile alınacak bir kişilikte değilsin ama hadi neyse reklamın olsun biraz sevgili sözde usta gazeteci!

Öyle alışmışlar ki topsuz sahada top koşturmaya, birileri, çıkıp hayır yanlış yapıyorsun dediğinde  hemen çemkiriyorlar.

Sen toplamda 4.gazete işyeri değiştirdin , geçmişini nereden emekli olduğunu vs. net biliyoruz ama sen iktidar partisine üye olarak geçmişini sildirdiğini düşünüyorsun.

Sevgili midyeci arkadaş,

geçen yazımda demirci Mehmet usta yazmışım, o tabirinin temsili olduğunu anlamayacak kadar gazetecisin işte. Kiralık kalem diyoruz ya,Tam da ‘o’sun. 

Yıllarca birilerinin yanında tabiri caizse süründün. Şimdi de sana talimat geldi 500 -1000 lira verip site kurdurdular. Yakında denizcilerden reklam vs. desteklerler.

Hani şu gazetesi olmayıpta Özel İdareye gazete abonelik bedeli kesen arkadaş var yaaa. Anladın sen onu hah tam işte onun gibi.

Kalemini kiraladın onlara, 15 Temmuz'dan sonra bank asya çeki kullanan adamlar, ÇAGİAD’ın etkinliklerine altın sponsor olmuş adamlar bu kez sana sponsor olmuş, kulağıma öyle geldi. Dikkat et onlar en azılı FETÖCÜ , sana da zarar verirler. İnanmıyosan GBT’lerine bir baktır be gardaş.

AK Parti üyesisin. Utanmadan sıkılmadan eski merkez ilçe başkanına durmadan çaktın, mahkemelik oldun, adam senden tazminat kazandı, maddi olarak bittin, söyle ağababalarına da biraz destek olsunlar. Kalemini kaça kiraladın bilmiyorum ama kiraladığın fiyat az galiba sadece boğazına yetiyor. İçki parana yetmez gibi duruyor resmine bakınca.

Son zamanlarda ki yazıların sipariş üzerine yazıldı hep, belli ki bir yerlerden talimat almışsın. Ama talimat aldığını o kadar da belli etme, arada kiralama sözleşmenin dışına çık. Bak bana her hafta birini ele alıyorum iyisi ile kötüsü ile yanlışı ile doğrusu ile. Azıcık tarafsız ol ve SÖZDE üye olduğun partine zarar verme. Ben AK Partili değilim ekmek partiliyim. Bir oyum var o da sandıkta belli olur. O yüzden sen hangi partilisin diye çemkirme.

Ama sen ölümüne AK Partilisin ya, o yüzden sen sen ol partine zarar verme, eski merkez ilçe başkanın şimdinin teşkilat başkanı ile kavgalısın, partide seni seven yoktur ( Kalemini kiraladığın adamlar dışında, iletişimci danışman arkadaş dışında) ama hala çıkıp kent gündemine ayar vermeye kalkıyorsun. İl başkanını yedik diye orda burada konuşuyorsun. Ama son gülen iyi güler, bunu da unutma.

Sizlerin devri bitti hatırlatayım. 

Gelelim şu il başkanını sözde yediğin diğer konu olan Abdullah Akın mevzusuna. Yok bundan adam gibi tepki, yok bundan neden tepki yok. Tepki konusuna gelecek olursak ise kalemini kiraladığın adamlar, bank asya çeklerini kullananlar ne diyor Abdullah Akın mevzusuna hiç sordun mu Allah aşkına Sor ?

Sözde en büyük gazeteci.

Alkışlıyoruz seni!

Bize kimse talimat verebilir mi, kimse üç beş  yüz verip yazdırıp veya susturabilir mi hem yazdıklarımı okuyup, hem de  duymak istediğiniz gibi yazı olmayınca neden rahatsız  oluyorsunuz ?

Kimsenin ailesi , işi, aşı değerlerine bel altına hiç bir zaman inmedik inenler de şerefsizliğin en dip noktasındalar zaten,

Bizimle ilgili her türlü bel altı şerefsizliği yaptınız organize olarak,

Sonuç ?

Ciddiye alınmıyorsunuz. Halk nezdinde itibarınız yok.

Eleştiri hakkımızı kullanacağız. 

Sadece inandığımız güvendiğimiz adamın peşinden gidiyoruz.

Kaç parti, kaç gazete, kaç sahip değiştirdiniz, kaç kişiye kendinizi , kaleminizi kiraladınız?

Oturup düşünün.

Tarifeleriniz  500-1000-1500  TL  sizde !

Siyasetçi örnek olsun. 

Temiz olsun, şaibeli olmasın Ak olsun halkın yanında olsun birleştirici olsun 

Bu kriterler yoksa eleştirilecek çare yok.

Senide çok iyi biliriz, ciğerini de 

Varsa suç hukuka gideceksiniz.

Allah ıslah etsin. 

Kalın sağlıcakla..


Göksel ACARAY

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Voleybolda Yıldız Kızlar'dan Önemli Başarı
Voleybolda Yıldız Kızlar'dan Önemli Başarı
81 İLİMİZDEN 81 ÖĞRETMENİMİZ ÇANAKKALE DESTANININ YAZILDIĞI TOPRAKLARDA
81 İLİMİZDEN 81 ÖĞRETMENİMİZ ÇANAKKALE DESTANININ YAZILDIĞI TOPRAKLARDA