Advert
Advert
Advert

KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR...

KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR...
KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR...
Bu içerik 4177 kez okundu.
Advert


Son dönemlerde özellikle köşe yazılarımızda ele aldığımız konular ile alakalı olarak Çanakkale kamuoyundan olumlu olumsuz bir çok tepki aldık, yazılarımız yayınlandığı saatten itibaren internet sitemize giriş trafiği çok yüksek bir oranda artmakta ve yazılarımız her kesim tarafından ilgi ile okunmaktadır.

Köşe yazılarımızda ele aldığımız konular Çanakkale siyaseti ve güncel meseleler üzerine tarafsız değerlendirmeler ve yorumlardan oluşmaktadır. Yazılarımızda asla herhangi bir partiye, kuruma, kişiye yakınlık veya düşmanlık söz konusu değildir.

Yazılarımız AK Parti, CHP, MHP,İYİ Parti ve diğer partilerin içlerindeki çürük yumurtaları ayıklamak ve gerçek dava adamlarının parti içindeki mücadelelerini anlatmakta bir nebze faydalı oluyorsa ne mutlu bizlere. Gerçek dava adamları yazılanlara katılıyor, okuyor,arıyorlar konu ile ilgili görüş bildiriyorlar .

Özelden yazıyorlar, fakat yazılarımızı ve paylaşımlarımızı beğenmeye korkuyorlar, çünkü biliyorlar ki o yazıyı beğenince parti içi rant odakları onları da hedef alacak ve onları da yıldıracaklar.

Özellikle iktidar partisine yerleşmiş, rant odaklı şer cephelerinin yazılarımızdan oldukça rahatsız olduğunu ve susturun bu adamı diye sağa sola talimatlar verdirdiğine şahit olduk. Ama biz yazmaya devam edeceğiz, nefesimiz yettiğince şer odaklarını, rant kesimlerini rahatsız etmeye devam edeceğiz.

Siyasetçi temiz olmalı,şaibesiz olmalı,örnek olmalı birde öz eleştiriye açık olmalı

Sorunlu işi ,sıkıntısı yoksa yazılandan korkmaz ,çekinmez. 

Hatta üç beş adamı görevlendirip yorum, hakaret yaptırtmaz. 

Bu kişileri biliyoruz zamanla bu kişileri de tek tek ele alacağız.

Herkes oturduğu koltuğun hakkını vermeli yoksa inanın çok temiz AK insanlar var o koltuklara layık.   İçinizdeki temiz yöneticileri bari yıpratmayın çünkü bazıları kirli siyasetçi olmuş ve partilerine zarar vermektedirler.

 Şirketimizin hiçbir parti ile, kurum ile, kişi ile bir hesabı yoktur ve olamazda. 

Çanakkale İnternet Medya Ltd. Şti. olarak kurulduğumuz günden beri parti ayrımı gözetmeksizin her partiye eşit mesafede başarılı işlere imza atmaktayız.

‘Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz’..


Göksel ACARAY


Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İngiliz savaş gemisi, Çanakkale Boğazı'ndan geçti
İngiliz savaş gemisi, Çanakkale Boğazı'ndan geçti
Şifayı 160 Kilometre Uzakta Buldu
Şifayı 160 Kilometre Uzakta Buldu