Advert
Advert
Advert

MÜLAKATA ÇAĞRILAN ADAY(!) VE AK PARTİ’NİN SÖZDE FETÖ İLE MÜCADELESİ

MÜLAKATA ÇAĞRILAN ADAY(!) VE AK PARTİ’NİN SÖZDE FETÖ İLE MÜCADELESİ
MÜLAKATA ÇAĞRILAN ADAY(!) VE AK PARTİ’NİN SÖZDE FETÖ İLE MÜCADELESİ
Bu içerik 4628 kez okundu.
Advert

Değerli Okuyucularım,

aslında sizlerle haftada iki kez Pazartesi ve Cuma günleri yazılarımla bir araya geliyorduk fakat bazen Çanakkale kamuoyunda yaşanan güncel gelişmeler karşısında yıldırım yazılar ile de karşınızda olmaya karar verdim.

Konumuz aslında sadece AK Parti’yi değil, FETÖ meselesi olduğu için tüm vatandaşlarımızı ilgilendiriyor.

Biliyorsunuz ülkemiz 15 Temmuz 2016 tarihinde hain bir darbe girişimi yaşadı, aziz ve şanlı milletimiz bu darbe girişimine milyonlarla sokağa dökülerek hayır dedi ve darbe girişimi püskürtüldü.

15 Temmuz’dan sonra her alanda FETÖ İle mücadele başladı. 17-25 Aralık tarihini milat olarak kabul eden hükümet bu anlamda FETÖ cüler ile topyekün bir mücadeleye başladı. 


Peki neydi bu kriterler?

17-25 Aralıktan sonra AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın FETÖ’cüler vatan hainidir onlarla aranıza mesafe koyun demesinden sonra gerçek vatansever AK Partililer ile FETÖ’cüler birbirinden kesin bir şekilde ayrıldı. 

FETÖ Tarafından devlet kademelerine yerleştirilenler.

FETÖ Derneklerinde yönetimde olanlar,üye olanlar.

FETÖ Bankası Bankasya’ya para yatıranlar, faizsiz diye parasını oraya  yatıranlar(!)

Bireysel emekliliklerini o bankadan yapanlar(!)

FETÖ etkinliklerine ALTIN Sponsor olanlar.

Bu konunun konumuzla ne alakası var diyeceksiniz.

AK Parti’de hafta sonu çok önemli bir gelişme yaşandı. İl Başkanlığı için 4 isim Genel Merkeze çağrıldı. Aslında gündemde olan isimlerin dışında sadece 1 isim sürprizdi. Sebahattin Güner. Kendisini çok tanımıyoruz ama parti için emeğinin çok olduğunu söylüyor partililer. O yüzden kendisi hakkında yorum yapmayacağım.

Fakat bir aday var ki az önce ifade ettiğim kriterlerden bir çoğunu sağladığı halde korunup kollanarak AK Parti’de aktif olarak belde başkanlığı yapan bir isim.

Kendisi 17-25 Aralıktan sonra yapılan genel kurulda yedek yönetim kurulu üyeliğine seçilen bir isim. FETÖ etkinliklerine ALTIN Sponsor olan bir isim.

17-25 aralıktan sonra BANKASYA çeklerini ticaretinde kullanan bir isim. Peki nasıl oluyor da bu isim FETÖ İle mücadele eden bir partinin, iktidar partisinin belde başkanlığını yapıyor?

Bu nasıl FETÖ ile mücadele oluyor?

Bu isim nasıl oluyor da ismi üzerinde bu kadar şaibe varken AK Parti’nin il başkanlığı için genel merkeze temayüle çağrılıyor?

AK Parti Genel Başkanı-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu yaşananlardan haberi olsa bu ismi koruyup kollayan Çanakkale’deki üst düzey partiliden hesap sormayacak mı?

Bunun neresi FETÖ İle mücadele oluyor.

Çanakkale AK Parti bu bırakın bu ismin il başkan adaylığı için Ankara’ya çağrılmasını bu ismin belde başkanlığı yapıyor olması bile FETÖ İle mücadele adına büyük bir hayal kırıklığıdır.

Faizsiz bankacılık yaptığı için masumane duygular ile paralarını bankaysaya yatıranlar hapiste yatıyorken,17-25 Aralıktan sonra FETÖ İle bağlantısını kesmeyenler tutukluyken, Bankasya’dan yanlışlıkla para transferi yaptığı için hakkında işlem yapılan açığa alınan  bir sürü insan varken, 17-25 aralıktan sonra bankaysa çekini kullanan bir isim iktidar partisinde belde başkanlığı yapıyor ve Ankara’ya partisinin il başkanı olmak için çağrılıyorsa vay bu ülkenin FETÖ ile mücadelesinin haline!


Not:Üst düzey AK Partili kim peki?

Gençlik kolları kongresi günü Devlet Hastanesinde Başhekimin odasını açtırıp kim bu belde başkanı ile görüşmüşse ta kendisidir.

Çanakkale'de AK Parti'ye gönül vermiş çok Ak ,temiz insanlar varken bu şaibeli insanlar üzerindeki ısrarcılığınızı partiye gönül vermiş olan sade vatandaşlar hala  anlayamamışlardır.

Siyasetçi Ak ,temiz şaibesiz ,olmak zorundadır.

Takdir Çanakkkale Kamuoyunundur.


Göksel ACARAY

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇOMÜ'de, 'Çanakkale Cephesi' konulu panel düzenlendi
ÇOMÜ'de, 'Çanakkale Cephesi' konulu panel düzenlendi
Çanakkale Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, Minik Öğrencileri Ağırladı
Çanakkale Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, Minik Öğrencileri Ağırladı