Advert
Advert
Advert

Defterdarlık Yetkilileri ÇTSO Yönetim Kurulunu Ziyaret Etti

Defterdarlık Yetkilileri ÇTSO Yönetim Kurulunu Ziyaret Etti
Defterdarlık Yetkilileri ÇTSO Yönetim Kurulunu Ziyaret Etti Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 627 kez okundu.
Advert

Çanakkale İl Defterdarı Alpay Ekici, Vergi Dairesi Müdürü Mutlu Arslan, Gelir Müdürü Sedat Vatansever ile Gelir Müdürlüğü personelleri Hakan Göksoy ile Fatma Topaloğlu, 33.Vergi Haftası kapsamında ÇTSO Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen ziyarette; Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcısı Ersin Kahraman, Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Temiz ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu; “Bu yıl 21-27 Şubat 2022 tarihlerinde kutlanan 33. Vergi Haftası’nda; vergi bilincinin çocuklarda ve genç nesillerde oluşturulması, mükelleflerin vergiye gönüllü uyumunun artırılması ve aynı zamanda kayıt dışı ekonomi ile mücadele bilincinin oluşturulması amacıyla çeşitli tanıtım ve bilgilendirme faaliyetleri yürütülmektedir. Bu yılki Vergi Haftası, “SİZ VERGİYLE, BİZ HİZMETLE MÜKELLEFİZ”  sloganı ile kutlanıyor. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından açıklanan mevzuat ve yenilikleri takip ediyor; üyelerimize eş zamanlı olarak ve tüm iletişim kanallarımızdan duyuruyoruz. Odamızı ziyaret ederek etkinlikler hakkında bilgi veren Çanakkale İl Defterdarı Alpay Ekici, Vergi Dairesi Müdürü Mutlu Arslan, Gelir Müdürü Sedat Vatansever ve personellerine nazik ziyaretleri ve verdikleri bilgi için teşekkür ediyorum”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#çanakkale #çtsobaşkanı #selçuksemizoğlu #çanakkaleildeftarı #alpayekici #ziyaret #yerel #haber #vergi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ÇOMÜ İle İŞ-KUR Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı
ÇOMÜ İle İŞ-KUR Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı
17. Uluslararası Eğitimde Araştırmalar Kongresi Gerçekleşti
17. Uluslararası Eğitimde Araştırmalar Kongresi Gerçekleşti