Advert
Advert
Advert

Ülgür Gökhan Teknik İnceleme Gezilerine Devam Ediyor

Ülgür Gökhan Teknik İnceleme Gezilerine Devam Ediyor
Ülgür Gökhan Teknik İnceleme Gezilerine Devam Ediyor Serieskni
Bu içerik 785 kez okundu.
Advert


Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Belediyesi tarafından kent genelinde yürütülen çalışma ve projeleri teknik ekiple birlikte incelemeye devam ediyor.

Başkan Gökhan teknik inceleme gezisi kapsamında ilk olarak Güzelyalı Dardanos Atık Su Arıtma Tesisini ziyaret etti. Bölgenin arıtma ihtiyacını karşılamak amacı ile yapımı devam eden tesiste incelemelerde bulunan Başkan Gökhan, teknik ekipten çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kentlilerimize yeni bir sosyal yaşam alanı sunmak amacı ile Yeni Kordon’un (Barış Kordonu) Kıyı AVM bölgesine kadar uzatılması projesi çalışmalarını da yerinde inceleyen Başkan Gökhan, teknik ekip ile birlikte alanı gezerek bilgi aldı.

Başkan Gökhan ardından yeni mezarlığın içerisinde yer alan gasilhane binası çalışmalarını yerinde inceledi. Fen ve sağlık koşullarına uygun olarak projelendirilen yeni gasilhane binası, zemin katta gasilhane bölümü, personel odası, personel için özel duş ve wc alanları, bay ve bayan mescitler ve ıslak hacimler yeniden planlanmıştır. Engelli kullanımına yönelik olarak bina yüksekliği ve ulaşım alanları oluşturulan binanın bodrum katı ise depolama alanı olarak planlandı.

İnceleme gezisine devam eden Başkan Gökhan’ın bir sonraki durağı Yaş Sebze ve Meyve Hali oldu. Teknik ekip ile birlikte hal binasında incelemelerde bulunan Başkan Gökhan, büyük ölçüde tamamlanan faaliyetlere ilişkin bilgi aldı. Yaş Sebze ve Meyve halindeki incelemesinin ardından yapımı devam eden Teknik Hizmetler Kampüsü’nü de yerinde inceleyen Başkan Gökhan, binanın ilerlemesi hakkında yüklenici firma yetkilerinden bilgi aldı.

Başkan Gökhan’ın teknik inceleme gezisi kapsamındaki son durağı ise eski Cennet Otoparkının bulunduğu alanda yapımı süren Katlı Otopark ve İş Merkezi Projesi oldu. İnşaat alanında incelemelerde bulunan Başkan Gökhan, yetkililerden yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi alarak teknik gezisini noktaladı.Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bozcaada Yerel Tatlar Festivali İçin Geri Sayım Başladı.
Bozcaada Yerel Tatlar Festivali İçin Geri Sayım Başladı.
Yüzlerce Karıncanın Yiyecek Telaşı Tatilcilerde Deprem Tedirginliği Yarattı
Yüzlerce Karıncanın Yiyecek Telaşı Tatilcilerde Deprem Tedirginliği Yarattı