Advert
Advert
Advert

ÇANAKKALE AFAD İTFAİYE HAFTASINI KUTLADI

ÇANAKKALE AFAD İTFAİYE HAFTASINI KUTLADI
ÇANAKKALE AFAD İTFAİYE HAFTASINI KUTLADI Çanakkale İnternet Medya
Bu içerik 760 kez okundu.
Advert

İfaiye Haftası nedeniyle Vali Yardımcısı Cezmi Batuk ve AFAD İl Müdürü Levent Yılmaz Çanakkale Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret ederek itfaiyecilerin itfaiye haftasını kutladı.

İtfaiye Müdürü Olcay Runa ve itfaiyeciler tarafından karşılanan Vali Yardımcısı Batuk ile AFAD Müdürü Yılmaz, karşılıklı iyi dilek temennilerinde bulunarak bir süre sohbet ettiler. Çanakkale AFAD İl Müdürü Levent Yılmaz ziyarette, il ve ilçelerde bulunan itfaiye teşkilatları ile birlikte pek çok görevi birlikte icra ettiklerini ifade ederek; "24 saat vatandaşlarımızın hizmetinde olan itfaiye çalışanları büyük bir özveriyle vazifelerini yerine getirmektedir. Bilindiği üzere itfaiyecilik mesleği, birçok riski beraberinde taşıyan ve büyük sorumluluklar getiren bir meslektir. Her türlü acil durumlarda hayatlarını tehlikeye atarak, mesai kavramı gözetmeksizin zor şartlarda görev yapan bütün itfaiye çalışanlarımızın itfaiye haftasını kutlar, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar dilerim. " dedi.

İtfaiye teşkilatlarının araç ve gereç kapasitesinin arttırılması gerektiğini de söyleyen AFAD Müdürü Yılmaz; “İtfaiye teşkilatlarımız ne kadar donanımlı olursa şehrimiz o kadar güvende olacaktır. Teknolojik donanıma sahip araç ve gereçlerin acil durumlarda kullanımı çok önemlidir. AFAD olarak meydana gelen yangınlarda, trafik kazalarında ve arama kurtarma çalışmalarında il ve ilçe itfaiye teşkilatlarımıza her zaman destek veriyoruz.” şeklinde konuştu.


Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İngiliz savaş gemisi, Çanakkale Boğazı'ndan geçti
İngiliz savaş gemisi, Çanakkale Boğazı'ndan geçti
Şifayı 160 Kilometre Uzakta Buldu
Şifayı 160 Kilometre Uzakta Buldu